Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A megölt állatok húsában...

A megölt állatok húsában materializálódik a félelem és sok méreganyag akkor az oroszlánok miért nem lesznek rosszul ha megesznek egy fincsi bivalyt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 23:25
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
0%
14 évesen még fejlődésben vagy, ezért kéne húst enni. Honnan a búsból viszed be a fehérjét??? A hús energiát ad, egészséges és tápláló. De inkább 14 évesen költöd szüleid pénzét holmi szójára gondolom...
2014. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt ne jó..mer jön a megfelelő védekezés ami am igaz is csak szerintem nem a legtöbbjükre akik csak divatból vegák. Sőt az igazi vegánok sem hiszem hogy annyira számolgatnák az aminosav profilokat bár TÉNY

hogy megfelelően összeválogatott növényi táplálékkal is mindent meg lehet enni ami kell(bár kérdéses hogy milyen arányban és mennyit..)

De akkor meg ha ez így van és minden csak arra a 3-4 alkotóelemre bomlik le akkor feltehetjuk a kérdést hogy ugyan akkor miért lenne egészségtelenebb a mértékletes húsevés sok zöldséggel(ahogyan kéne) mint a csak zöldséges.. hússal ráadásul az aminosavakat is egyszerűbb bevinni.

De én tényleg nem hiszem el hogy minden vega tudatosan táplálkozik és számolgatja a tápanyagtartalmakat és mikro és makro tápanyagokat de ismételten TÉNY hoogy ha valaki tényleg odafigyel mit eszik és egész életében válogat akkor elvileg lehetséges a természetet megtréfálni és semmilyen hiánybetegség tünet nem jelentkezik. Jah meg a hús az 23x finomabb:D

Ja és nem 14 éves csak 14-es. Értő olvasás 1-es

2014. nov. 27. 19:46
 23/29 anonim ***** válasza:
Neeee :D és igen, én írtam a 14-es számú hozzászólást, nem 14 éves vagyok, és nem a szüleim pénzét költöm :D (mellesleg 23 vagyok)
2014. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Am te vega vagy vagy vegán?
2014. nov. 28. 13:51
 25/29 anonim ***** válasza:
Lakto-ovo vegetáriánus
2014. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Akkor te eszel álltai eredetű fehérjét is, így még csak feltételezés képpen sem merülhet fel hogy egészségtelenül táplálkoznál...bár kicsit kuka vagy hogy képes vagy lemondani a rántott csirkecombról:D
2014. nov. 28. 15:49
 27/29 anonim ***** válasza:

[link]

Eszembe jutnak ők, és inkább eszek fincsi rántottsajtot zöldségfasírttal, azért nem kell semmit leöldösni:)

2014. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
És a tej? Meg a tojás? Az hogy fér bele az étrendedbe? Nem gondolod hogy ez az állatok kizsákmányolása?
2014. nov. 29. 01:09
 29/29 anonim ***** válasza:
Tyúkjaink vannak itthon, a tojás tőlük van, tejet pedig megpróbálok minél kevesebbet inni és gabonatejjel kiváltani ha van rá lehetőségem
2014. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!