Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nem vagyok vega, mindent...

Nem vagyok vega, mindent megeszek, néha mégis rossz érzés fog el, ha éppen húst eszek, főleg pörköltet. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Ha rossz érzésem támad, akkor is megeszem, és lazán ráveszem magam, hogy ezt meg kell enni, de valahogy ha belegondolok, hogy ez egy állatból van, aki egyszer élt, olyan rossz érzés fog el és nem kívánom :S

Mi lehet ez?


2015. febr. 3. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszolalt a lelkiismereted :) Nem kell megenni, ha nem esik jol :) egy jol megtervezett vega étrend legalább olyan finom tud lenni, mint a húsos dolgok :) és az egészségedre sincs káros hatással üdv: egy vega
2015. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
39%

Ne hallgass az előttem szólóra!

Az embernek kell a hús, mivel a fehérje nagyon fontos tápanyag. Ezeket az aminosavakat nem tudod csak úgy előállítani.

Az állatok azért vannak, hogy az embernek legyen hús, amit elfogyaszt, nem véletlenül, ezért vagyunk egészségesek.

2015. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez a nagyzoló, megalomániás duma, h az állatok azért vannak -.- azt ugye tudod, hogy régen a rabszolgákra ugyanezt mondták, h "ők erre születtek". Mi a különbség?! 3 éve vagyok vega, és egészségesebb vagyok mint a legtöbb húsevő...majd' megpusztulnak egy kis náthától, nekem meg kutya bajom :) nem kérem h légy vega, csak ne szold le ha valaki az, pláne ne beszélj butaságot ha nem tudsz róla mindent
2015. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem szóltam le, inkább mellette lennék :)

Van itt aki leszólta.

De mindenkit meg lehet érteni :/ :)

Viszont nem tudom miért tör rám néha ez a húsellenesség :(

2015. febr. 6. 05:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád gondoltam, Kérdező, hanem a 2. válaszolóra :D uccsó voltam
2015. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
36%

A rabszolgás példád egyáltalán nem állja meg itt a helyét. A rabszolgák emberek voltak, itt pedig állatokról van szó.

Nem véletlen MINDENEVŐ az ember. Szüksége van állati eredetű táplálékra is, anélkül nem lehet egészséges.

2015. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Akkor azt mivel tudod magyarázni, hogy tökéletes a véreredményem (az orvost idézve)? :D 3 éve vagyok vega pedig, és egészséges :) (önigazolásképp járok évenkénti vérvételre, hogy a szkeptikusok orra alá dörgölhessem, válaszul a "izmodelfogagyadleállosztmeghalsz" féle okosságokra :D
2015. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!