Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusoknak szabad enni...

Veszna kérdése:

Vegetáriánusoknak szabad enni sonkás izesítésű szóját?

Figyelt kérdés
A lányom vegetáriánus, mert sajnálja az állatokat és érte nemkell bántani egy állatot csak, hogy jól lakhasson és a piacon találtam ilyen tasakokba sonkás izesítésű szóját és tudom, hogy mennyire szerette a spagettit és azért kérdezem mert megakarom lepni, így nem eszik húst de ehet spagettit

#vegetarianizmus #meglepetés #spagetti #sonkás izesítésű szója
2015. aug. 3. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5%
Minden vega divatvega, mert természetszerűleg nem vagyunk azok.
2015. aug. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Egyet értek a 11-essel
2015. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, igen, ugyanez ami foglalkoztat engem is, pont így találtam rá a kérdésedre is. Most én is kaptam két zacskó ilyen szójás spagettiszósz alapot, szerintem pont az, amit anno te is vettél a lányodnak. Sajnos én is észrevettem az összetevők közt a ,,sonkaaromát", és így megrökönyödtem. Anyum tudja, hogy vegetáriánus vagyok, és kedveskedésből vette nekem is, így emiatt nem hibáztathatom, hisz én sem gondoltam volna, hogy ilyen van benne, amíg el nem olvastam. Nos, jó kérdés, egy ismerősöm szerint ehhez nem használtak igazi sonkát, ez csak füstaroma, növényi eredetű anyagok hozzáadásával. Viszont azért elég bizarr volt ezt olvasni, magát a szót, hogy ,,sonkaaroma", egy olyannak aki undorodik a hústól, és attól amiben van.
2016. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!