Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egész napos munka alkalmával...

Egész napos munka alkalmával milyen hideg, de tápláló ételt tudtok magatokkal vinni?

Figyelt kérdés

Nincs mód az étel megmelegítésére, viszont kiadós és tápláló "fogásokra" volna szükség az egész napos munka mellett. Milyen, húst nem tartalmazó ételeket tudnátok ajánlani, amik hidegen is ehetők és kiadósak?


Köszönöm előre is!


2015. okt. 15. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csicseriborsó. Én nagyon szeretem, általában valami mustáros mártással leöntöm, vágok hozzá egy csomó zöldséget. Ez szokott az ebédem lenni. Előfordul, hogy tésztasalátát készítek, de nyáron nem majonézesen, hanem simán összeforgatom sült zöldségekkel és az azokból kisült szafttal. Ezekre a salátákra szoktam vinni néha különféle saláta magmixeket (napraforgó, tökmag stb.) Emellé ha egész nap bent vagyok az egyetemen viszek müzliszeletet vagy banánt, almát. Nem fizikai munkát végzek, de nekem elég szokott lenni és mind a kettő nagyon finom. :)
2015. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ha allando munkahely es ajovoben nem valtozik semmi akkor nehez a valtozasos etrend. en pl. sovany vagyok mert a szervezetem nangyon sok kaloriat fogyaszt, ezert valtozatos etren hus nelkul is meg kell hogy legyen a munkam miatt. sult tojas ket oldalt, sult krumpli,nem free. tegnapi feherkenyer. hagyma es so, + asvanyviz. fott cekla. kave es cukor. rizs gombaval. koles sult sargarepaval. kaposzta sosan gyurva. alma cukorral. narancs es ahejat meglehet cukatozni es sokkaig elall. piskota. napraforgomag. mez. palcsinta akar toltelek nelkul. langos sajtal es foghagymaval atetejen. vitaminok.
2015. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!