Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcban tényleg mindig hideg...

SzűcsGergely99 kérdése:

Svájcban tényleg mindig hideg van?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert oda mennék dolgozni havi 1,5 M kezdő fizetéssel ami emelkedni fog ,DE nem szeretem ha folyton nyálas idő van(esik,fúj -fok stb).

2015. jan. 21. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Svájnak általában kontinentális az éghajlata, de ez attól is függ, hogy melyik részére mész az országnak.

Az Alpok felső hegyei között nyilván hidegebb van, mint például a Genfi-tó partján...

2015. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Svajcban tenyleg keresel 1 millio felett, de a kiadasod is sok, de rengeteget meg is tudsz sporolni. Fater svajcban melozott evekig es tobb tiz milliot tett el, bar rengeteg ment el etelre, szallasra, de igy is BOVEN jol jart. Hogy milyen az ido? Ez attol fugg, hova mesz, ahogy az elottem valaszolo irta. Ahol apam volt, ott ha jol emlekszem, kb olyan volt az idojaras mint Magyarorszagon.
2015. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komolyan ezért nem akarnál elmenni? Ne légy buta, Svájc nem Anglia. Nagyon jó éghajlata van, és elég változatos is. Pl. Ticino szinte mediterrán. A hegyekben persze, hogy hideg van, de a lakosság többsége nem a hegyekben él.
2015. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
December elejétől tudok nyilatkozni. A tél itt kicsit enyhébb, mint Magyarországon, egyszer volt két-három napig tartó havazás, amióta itt voltam. De amúgy nem sokban különbözik. A legalacsonyabb hőmérséklet -8 fok volt eddig (éjszaka). Zürich kantonban tartózkodom.
2015. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az időjárás erősen függ attól, hogy az ország melyik részébe mész. Locarno környéke mediterrán, a Berni Alpokban (légvonalban 100km) meg nyáron is szoktak fűteni az esti órákban.

Az nagyon jó dolog ha emelkedni fog a fizetésed, mert a 1,5mFt csak forintban és magyar körülmények között hangzik jól. Kint ebből meg lehet élni, de jól élni nem fogsz...

2015. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól van, kérdező!


Én ugyan elsőre kedvesen válaszoltam neked, most azonban a te kommented is ugrott, a gorombasságok miatt!

2015. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már elnézést de én voltam Svájcban, megyek is visssza dolgozni. 5000 frankból jól meg lehet élni egy fiatalnak. 1000 lakás 300 biztosítás 600 kaja 200 egyéb költés és marad 2500-3000 amire gondolod. Ez azért elég jó.
2016. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!