Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szerintetek igaz, hogy a...

Szerintetek igaz, hogy a vegetáriánusok részegen esznek húst?

Figyelt kérdés

Én 3 éve vegetáriánus vagyok, de alkoholt fogyasztok és bevallom megesett, hogy buliban, jó társaságban berúgtunk, de még részegen se tudtam volna soha húsos kaját enni. Ha kajarendelés volt mindig vega pizzát vagy vega burgert ettem vagy bármilyen húsmentes szendvicset.

Egyszer véletlen összecserélték egy haveroméval a hambikat, az húsosvolt, de még ittasan is megcsapott a szaga és nem haraptam bele. A haver meg beleharapott az enyémbe és észre se vette a különbséget. :D


Szóval nem értem ezt az állítást, hogy esznek a vegák húst részegen. Mert szerintem akkor nem is vegetáriánusok, csak olyan húsevők, akik kívánják, de direkt tartózkodnak tőle és mikor kevésbé gondolkodnak, mert ittak és akkor nem tudják megállni.



2015. nov. 23. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki allitotta ezt?...
2015. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, és én még sose hallottam ilyet.
2015. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mivel nálam nincs olyan, hogy még nem alszom, de már nem teljesen működik a gondolkodásom, ez nem gond (plusz vega se vagyok, de utálnám, ha pont akkor ennék húst, amikor nem akarok. elég ritka és feltételekkel rendelkező dolog ez nálam, elég sok okból voltam sok évig vega s ezek nem sokat változtak, az állatkínzást most is rühellem).

Nem hallottam még ilyet, de sokan megváltoznak részegen, biztos van, aki ilyesmire képes. Ahogy olyan is van, aki eszik húst, de kvázi vegánnak nevezi magát, Isten állatkertje, ugye... De a ténylegesen vegák is sokfélék, én is szerettem a kiváló házi disznóhúst vega koromban is, csak nem ettem jópár évig, igazán nem volt rá semmi szükségem, finomat könnyű enni máshogyan, a testemnek nem kell. De van, aki nemcsak szereti, de erősen vágyik rá, csak egészségi okokból nem eszi. Na az ilyennél könnyebben borulhat a dolog.


Aki szereti a húst, de direkt tartózkodik tőle évekig, az vega. Nem húsevő. Az étrend dönt.

Amúgy mindenevő vagyok, akár vega, akár nem vega korszakom van. És nagyon irritál, ha gyakran akarnak húst etetni velem. Mondjuk hetente egyszer. Úgyse fér bele az étrendembe a hús, ami kicsit humoros, mivel ketogén diétázom :)

2015. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Hahaha! Jó vicc!

Van még ilyen? Szívesen röhögök.

2015. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A saját tapasztalatomból mondhatom, nem igaz :)


Pont 1-2 hete vendégeink voltak, és a férjem pizzát sütött. Mivel már felöntöttünk a garatra, sajnos a szalámisat tette elém, (a saját pizzáját) a sajtréteg alatt nem látszott - beleharaptam és azzal a lendülettel köptem is vissza :D

2015. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sose sikerült húst ennem csak azért, mert ittam.
2015. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a barátaim a kedvenc kocsmánkban mindig melegszenyót rendelnek, amin sonka van. Sajna vega változat nincsen :D Na és állandóan eleszik egymás elől, de én ha nagyon-nagyon éhes vagyok akkor sem szoktam kérni belőle, inkább éhezek egész este :D
2015. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én meg még nem voltam úgy berúgva, hogy ne tudjam, hogy mit eszek :D Szerintem nem is leszek olyan állapotban soha! :D
2015. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan vegán vagyok, de nem, még sosem fordult elő ilyesmi. Bármennyit is ittam, ha előkerül mondjuk a Fütyülős mézes málna, visszavonulót fújok. :)
2015. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden emberben ott van az öldöklési hajlam, csak a vegák már ezen túlléptek. Ha meg is kívánja egy vega a húst az azért lehet mert nincs elég tápanyag az étrendjében, keveset evett aznap, vagy mert feladja arra a pillanatra az elveit. Részegen könnyebben megesik az ilyen mint józanon, szerintem ez a mondás onnan eredhet.
2016. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!