Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Most komolyan nincs Debrecenbe...

Most komolyan nincs Debrecenben egy normális vegán étterem?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem már az interneten, de még csak a közelben sem találtam vegán éttermet, csak Budapest, Eger, meg Szeged. Nem jó helyen kerestem volna? Tudtok mondani esetleg ha van eldugottabb helyen?

2016. jan. 17. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Sziaaaa! :)


Én vegán vagyok és ha hús ízre vágyom, akkor Haas Fitt szójakockát sütök és "csirkés cézár saliként" fogyasztom.

Jók még a DM falafel golyói, zöldségfasírtjai.


Nemrég fedeztem föl a Tescoban a Lunter nevű kenőkrémeket. A simának májkrém, a paprikásnak krémsajt+kolbász íze van!!! ×.×


Sajnálom, hogy nincs (még) Debrecenben vegán étterem...de Pesten akkora a választék, hogy a nagy hévben ("próbáljuk ki mindet!") belefutottam ritka sz.rokba is...amik nem is értem, hogy maradnak fönn. :/


A legjobb az otthoni kaja :)

2016. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A legjobb kaját a Govindánál lehet enni, de ők sem használnak vega "húsokat":(
2016. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
lehet azóta már tudod, de a kispadlizsán vegán étterem debrcenben. A kishegyesi úton van.
2018. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!