Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy étteremben 7 centis húst adnak a kajához?

Figyelt kérdés

Nem először fordul elő, hogy a menümhöz leredukált mennyiséget kaptam, most a hússzelet helyett a tésztámhoz egy 7x4 centis húscafatot kaptam.

Itthon eszem meg, így itt vettem észre. Mit csinálnátok a helyemben ?



2015. márc. 31. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez étteremtől függ, főleg a puccosabb helyeken nem a mennyiség a lényeg. De egyszerűen járj máshova ha az a hely nem jó.
2015. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én készítek 2x2 centis húsokat is. Ez a mérte önmagában nem sokat mond. Borjú bécsinek nyilván kicsi. Milyen étel ez pontosan, milyen osztályú az étterem, s elérhető-e információ az adagokról?
2015. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem fogom részletezni, múlt héten ugyan ez a kaja volt és akkor legalább 3x ekkora húst kaptam.

Még egyszer mondanám, hogy ez egy menü, jól lakni szeretnék, nem pedig kóstolót.

2015. márc. 31. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmi gond, de akkor ne tegyél fel kérdést.
2015. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Mit csinálnátok a helyemben ?"


Ez volt a kérdés, hogy szóljak ilyenkor vagy írjak e-mail-t vagy ne csináljak semmit biztos véletlen.

2015. márc. 31. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Jó, akkor megismételjük a választ: Milyen étel, milyen étteremben, milyen normával, milyen áron.

Ha erre nem vagy hajlandó válaszolni, akkor old meg egyedül.

Azt meg magadtól is tudnod kell, hogy ha elégedetlen vagy, mit tehetsz. Kérdezed a céget, nem rendelsz többet, fogyasztóvédelemhez fordulsz. Ehhez nem kellünk mi és a gyakori.

2015. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Legközelebb szólnék, amikor elhozom a menüt, hogy ilyen és ilyen gondajaim vannak.Egy magára valamit adó menüt kiszolgáló étterem figyelembe veszi a panaszokat.ha nem veszel észre változást, a vezetőnek szólj, és írj be a vendégkönyvbe.


79 %-os, légy szíves ne beszél többes számban, mert itt nem a te sítulosd a jellemző.Ne hivatkozz "miránk" és főleg ne Gyk-ra...

2015. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A nagyobb adag is menüben volt? Annál a cégnél, amelyiktől rendelek ugyanaz az étel menüben jóval kisebb adag, mint önmagában.

Pl. rántott husi két szelet, jó sok körettel. Menüben csak egy szelet, az is kisebb, s kevesebb a köret is.

2015. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze ugyan ez a menü volt. De már mindegy mert ma sokat adtak a mai kajából, lehet ők is érezték, hogy tegnapi egy vicc volt.
2015. ápr. 1. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha rendkívüli eset, akkor tudd be annak, hogy véletlen volt, emberek hibáznak néha. Rendszeres gondot persze nem kell tűrni.

A nyersanyagnormáknál megadott súly mindig több, mint a kész terméké. Hús esetében pl. nagyobb eltérést okozhat, ha zsírosabb, vagy nagyobb víztartalmú egy szállítmány. Vagy ha meg nem égetik ugyan, de tovább sül-fő a kelleténél.Bár akkora eltérés nem lehet így sem, mint amilyennek leírod.

Nem panaszbejelentésként, de finoman most is jelezheted nekik, hogy tudjanak róla.

2015. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!