Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tapasztaltatok valami pozitiva...

Patricii kérdése:

Tapasztaltatok valami pozitivat amiota vegánok lettetek?

Figyelt kérdés
Én egyenlöre csak 80%-ban vagyok vegán, mert van amikor elfogasztok egy kis joghurtot vagy sajtot, de ritkán. 3 hónapja vagyok vegetáriánus, de eddig semmi pozitivat nem tapasztaltam. Lassanként áttérek vegán életmódra, de csak szép fokozatosan, habár eddig nagyon jól haladok. Ti mennyi idő után tapasztaltok valami pozitivat, negativat? És mi volt az ? :)

2016. máj. 26. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még az elején járok, nagyjából 4 hónapja vagyok vegán. Rengeteg pozitívumot tudhatok be. A bőrömmel sok problémám volt, nagyon pattanásos volt az arcom, sokat küzdöttem vele. Most viszont egyre szebb és csak néha-néha jön elő egy pattanás. Soha nem értettem, hogy valakinek, hogy lehet olyan gyors az emésztése, hogy étkezés után egyből eltudjon menni, azonban most már értem. Több energiám van és nagyon jókat tudok aludni. Mivel ez egy életmód így tényleg meg is változik az életed. A rálátásod a dolgokra, jobban értékeled az életet. És nem utolsó sorban, azzal a tudattal tudsz lefeküdni, hogy semmilyen állatot nem használtál ki közvetett módon sem. :) Természetesen egyénileg még nagyon sok minden változik, én kívánom, hogy tapasztald meg ! :) :)
2016. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Én 9 évig nem ettem húst, két dolog változott: kevesebbet kellett költenem és többet kakáltam. (Egyébként ez nem undorító, hanem fontos dolog, lásd Bélügyek c. könyv: [link] ) Viszont ez idő alatt összeszedtem pár makacs és évek óta tartó tünetet/betegséget, amivel nem azt akarom mondani, hogy a hús elhagyása okozta, csak azt, hogy nem védett meg tőle.
2017. márc. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!