Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit esznek a vegetáriánusok?

Mit esznek a vegetáriánusok?

Figyelt kérdés
Régóta tervezem, hogy vega leszek, de nem tudom, hogy tudnám-e csinálni, mert elég sok húst eszek.

2016. okt. 13. 16:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

Attól, hogy néhány ember átáll a vegán étrendre, még nem fognak szignifikánsan kevesebb állatot levágni, mint eddig. De aranyos, hogy próbálkoztok. :))) Szerintem sokkal hihetőbb érv, ha azt mondja valaki nem szeret húst enni pl az állaga nem tetszik neki, vagy nem szeretné megfőzni-sütni.

Pontozzatok le, mint az előbb, de nekem akkor is hisztinek tűnik ez a jajci én vegán vagyok ám nem járulok hozzá hogy állatok szenvedjenek és olyan jó ember vagyook.

2016. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy néhány ember átáll a vegán étrendre, még nem fognak szignifikánsan kevesebb állatot levágni, mint eddig. De aranyos, hogy próbálkoztok. :)))"


Nem tudom te hogy vagy vele, de szerintem ha egy országban 5-15%-a vegetáriánus vagy vegán (mint a legtöbb nyugat-európai országban), akkor az annyival csökkenti is a fogyasztást ugye...

2016. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%
Miért akarsz vegetáriánus lenni, ha szereted a húst? Ez nem így megy? Mert divat? Akkor felejtsd el. Egyébként igen, meg tudnád csinálni, idővel hozzászoknál.
2016. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is nagy húsevő voltam, mielőtt vega lettem. Én egyik napról a másikra hagytam el, amikor találkoztam a Párommal, aki már 12 éve nem eszik húst. Így könnyen ment, mert volt támogatás.


31N

2016. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!