Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit süssek, főzzek vegán...

Mit süssek, főzzek vegán haveromnak?

Figyelt kérdés

Pénteken jönnek bulizni haveromék és bevállaltam a sütés, főzést. Egyik haverom vegán, egy étkezése már megvan mert csinálok neki vegán kenyérlángost. Viszont szeretnék kérni pár egyszerű recept ötletet tőletek. Haverom most tömeg növel.

21/F



2017. márc. 21. 08:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy végtelenül egyszerű, és sokan fogják kritizálni, de egy finom gombapörkölt,(ha muszáj növényi tejföllel) vagy tojáspörkölt rizzsel vagy durumtésztával is kimondottan vegán étel.

Szerintem az egyszerűségében rejlik a lényeg, hogy nem kell mindenáron valami bonyolultra gondolni.

2017. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Rántott szejtán. Végtelenül egyszerű és isteni finom, cserébe rohadt időigényes. Köretnek mondjuk jázmin rizs. Vagy bármi párolt zöldség.
2017. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%

Tegnapi 11:59-es vagyok, elnézést kérek a válaszomból a tojáspörkölt törlendő.Ma reggel jutott eszembe, hogy a vegánoknál a tojás nem játszik, pedig a tésztánál gondoltam is rá, hogy durumtészta legyen.

A gombapörkölt továbbra is ajánlatos, de lehet karfiolból, zöldbabból is finom pörköltet készíteni.

Mégegyszer elnézést kérek a tévedésért.

2017. márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én ajánlanék egy jó lencseburgert! Garantálom, hogy a húsevőknek is fog ízleni :)

A blogomon található recept is hozzá:

[link]


Van burger zsemle receptem is:

[link]

2017. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!