Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Olcsón vegán natúr joghurt?...

Olcsón vegán natúr joghurt? Válaszokat csak vegánoktól/vegetáriánusoktól várok.

Figyelt kérdés

Ovo-lakto vegetáriánus vagyok kb 6 éve. Egyre jobban undorodom a tojástól és a tejterméktől. Tejet már csak a növényit tudom meginni.

Tudtok olcsóbban növényi joghurtot? Eddig csak olyat találtam, amiből kb.3dl-es kiszerelés 500-600 Ft


2017. ápr. 4. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Sok igenyed van de az nyilván olcsón kellene? Sajnos nem csak mese habbal az élet.
2017. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budapesten vannak boltok, ahol lejáratközeli vegán joghurtok kaphatóak nagyon olcsón (pl lehel téri piac tejese, gellért téri family). Ha máshol laksz, akkor a házi készítés érheti meg, szívesen küldök receptet (nem kell hozzá extra felszerelés)
2017. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak
2017. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha magadnak készíted fillérekből megvan. Vagy már kész joghurtból kell bele egy kanál ahhoz hogy megérjen, vagy élőflórát kell venni, de mindegyik megoldás olcsó és hosszútávon jó.
2017. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Mi tejallergiásak vagyunk többen is a családban, de nem fogok használható választ adni neked, hiszen tőlem nem is vársz azt.
2017. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Herbaházban heti 3-4x van 100ft-os, közeli lejáratú növényi tej, joghurt, sajt stb
2017. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyha szereted a szojat, akkor pl. ajanlom, hogy vegyel tofut es magad keszitsd el. Vizet adsz hozza es fuszereket es botmixeled. :D De ez csak egy pelda, ami szerintem olcsobbra jön ki, mintha boltban venned. De kulönfele magvakbol is lehet "tejtermeket" kesziteni, nezz utana!
2017. ápr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!