Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A Napfényes receptek 1-2-3 at...

P64 kérdése:

A Napfényes receptek 1-2-3 at szeretném beszerezni, de nem találtam rá a neten sehol hogyan juthatnék hozzá?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ebben vegán ételek vannak...

2017. nov. 29. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványnál online vagy személyesen megrendelhető .
2017. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mobidick ***** válasza:
100%

Itt találod, legalább is az első füzetkét!Google-ban találsz többet is!

Váradi Tibor

Napfényes ​receptek I. 1 csillagozás

Váradi Tibor: Napfényes receptek I.

MegnézemLíra · 700 Ft –15% 595 Ft

MegnézemRégikönyvek.hu · 700 Ft –15% 595 Ft

Megnézem500 Ft-tólMolyok eladó könyvei

RákeresekKönyvtár

Célunk e füzetecskével segíteni mindazoknak, akik étrendjüket a természetes életmód elveinek megfelelően szeretnék kialakítani. Igyekeztünk a gyűjteménybe kipróbált, jól bevált recepteket összegyűjteni, melyek a különböző ételféleségek széles skáláját fedik le a gabonakásáktól az édességekig. Ezekből válogatva a mindennapi étkezésünkhöz, valamint különleges alkalmakra egyaránt készíthetünk változatos, egészséges és ízletes ételeket!

2017. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez olyan mint amikor azt mondjuk, hogy "harapni lehet a levegot"? :)
2017. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a segítséget, a google ba én is néztem, de akárhol néztem mindenhol az volt, hogy nincs...

mobidick tanácsait követve remélem sikeres lesz, nagyon köszönöm, de azért az alapítványnál is megkérdezem, mert akkor egy helyről meg lenne az egész :)

2017. dec. 1. 02:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, az alapítványnál és a két étteremben beszereztem mind 3 részt külön-külön, igaz jól lejártam a lábam érte, de meg van! és még pdf ben is megkaptam itt :)
2017. dec. 20. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!