Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nektek mi lenne a reakciótok,...

Nektek mi lenne a reakciótok, hogy ha a barátotokról/rokonotokról kiderülne, hogy vegán?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 16:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne? Lennének kérdéseim de se nem bántanám se nem isteníteném, ez mindenkinek a saját döntése.
2018. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Kit érdekel, az ő dolga?


Én sem eszem húst, aztán?

2018. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék nincs semmi bajom a vegánokkal csak kíváncsi voltam a reakciókra
2018. jan. 18. 17:23
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Semmi. Illetve ami lenne, az az egyedi dolgok miatt lenne, az, hogy vegán, önmagában nem sokat mond.

Mások táplálkozásába amúgyis ritkán szólok bele, értelme sincs és különben is az ő dolguk s ők érzik, mi jó számukra (néha persze nem, de ehhez semmi köze a vegánságnak).


Bizonyára lelkes lennék azért, szimpatizálok a veganizmussal, még ha számomra elérhetetlen is több napon túl :) Ha normális vegán lenne, tuti jókat beszélgetnénk, ha nem, akkor ő bizonyára utálna (vagy legalábbis a táplálkozásomat), én pedig figyelmen kívül helyezném a véleményét.

2018. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem-e leszarom.
2018. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
Az én családomban sok a vega, vegán, nyersevő, fényevő. Ezen nem lepődöm meg, csak az zavar, amikor felemelt hangon meg akarnak győzni,hogy csak az a jó amit ők csinálnak.
2018. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem akadok ki, mindenki maga dönt milyen módon étkezik.Sőt, ha konkrétan tudok róla, és vendégül látom (más esetleg húsevő között),akkor tiszteletben tartva az illető szokását, neki megfelelő ételféleséget állítok össze.Egy csipetnyi figyelem az egész.
2018. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék mert én is az vagyok :)
2018. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
Sajnálnám őt,és betolnék egy rántott husit az egészségére. Ő meg egye a magot,csírát,szóját, ha szereti.
2018. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó: nem mintha magokon meg csírákon élnénk, de mindegy...

Kérdező: nyilván örülnék... már annak is örülök, hogy van olyan a családban, aki felismeri mennyire káros pl. a tehéntej és növényi alternatívákat vesz.

Van egy-két barátnőm nyilván aki szintén vegán, de a többség nem az. Nem problémaforrás, csak amikor a múltheti pörkölt a téma, nem nagyon tudok hozzászólni :) A vegán barátaimmal pedig tök jó, hogy tudunk recepteket cserélni, meg beszélgetni, ötletelni az étkezésről; nem beszélve arról, hogy ők azért jobban képben vannak a tápanyagokat, stb. illetően.

2018. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!