Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Kezdő vegának tudnâtok pár...

Kezdő vegának tudnâtok pár tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja nem eszem húst :D

De nem igazán ettem eddig változatosan ebben a hónapban. Nem igazán vagyok egy konyha művész

Valami egyszerű, de nagyszerű recept esetleg vagy tanács?

Köszi

30F



2018. jan. 31. 22:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ma nekiállok és csinálok egy lencse fasirtot. Remélem ehető lesz. Ahogy olvastam az nem egy bonyolult recept

2018. febr. 1. 15:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Na milyen lett? Mesélj! :) (A kórházból 8-O ...Na nem... :DD Komolyra fordítva, tényleg mesélj!)
2018. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Egész jó :D

Bár legközelebb tovább fogom áztatni, mert szerintem ezért nem bírtam olyan pépessé törni amilyennek lennie kellene, ízre finom lett

2018. febr. 3. 01:00
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sokaknál kimaradnak a jó zsírok, illetve azt hiszik, hogy napi 1-2kanál lenmagolaj aztán kész... érdemes beiktatni az étrendbe különféle magokat...

Pl ledvenc reggelim, 2dl csokis növényi tej, hozzákeversz 1 evőkanál chia magot, ezt este megcsinálod, reggelre finom csokis chiamagpuding lesz belőle, picit ronda, de finom...

Teszkóban árulnak relatív olcsón hántolt pörköletlen tökmagot, ezt főleg pasiként érdemes fogyasztani, jót tesz a férfiasságnak is... pesze nem kell túlzásba vinni, napi 1-1marék, hozzákeverve valamihez, felhasználás végtelen, bele lehet tenni salátába, smoothiba, nyersen is tök jó, de én még főttrizst vagy zabkását is fel szoktam vele dobni...

Mákban is nagyon hasznos dolgok vannak, így egy mákostészta, vagy akármilyen mákos kaja is időnként nagyon pöpec étel.

2018. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Pluszba a mák mindennél több kalciumot tartalmaz.

A másik mag amit még tudok ajánlani az a dió. Egy marék bőven fedezi a napi omega 3 és omega 6 szükségletünket.

2018. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Van a facebook-on a mit ettem ma vegán csoport, ott is érdemes körülnézni, nagyon jó ötletek vannak.
2018. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Keress rá Googlen receptekre, az szerint biztos megtudod csinalni a kívánt ételt. :) Sok sikert! :)
2018. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ment a zöld mindenkinek

2018. febr. 4. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!