Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Kedves vegetáriánusok, vegánok...

Kedves vegetáriánusok, vegánok! A mértéktelenségen kívül gyakorlatilag van bármi baj a húsevéssel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van bármi olyan probléma, amit ne oldana meg egyszerűen csak az állati termékek fofyasztásának mérséklése?
2018. ápr. 16. 19:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
0%

Nekem írta. Csak úgy nem sok értelme van az egész eszmecserének ha az ellenoldal véleményét eltávolítják.

Szívesen elmagyaráznám, hogy miért egy nagy kamu ez az egész veganácizmus, csak sajnos fölösleges lenne itt tudományos magyarázatokat adnom, kutatások linkelnem meg koptatnom a billentyűzetet, mert úgyis kitörlik megint a válaszom (mint már vagy ötször).

A múltkor is éfélkor nem feküdtem le, hanem több mint fél óráig magyaráztam ennek az egésznek a kulturális hátterét és kritizáltam a vegaságot, mint kiderült hiába, mert még másnapra eltűnt a válaszom.

De persze nyilván úgy a legkönnyebb érvelni, ha a másik oldal véleményét egyszerűen eltávolítjuk (merthogy más érv nem is lenne a vegánoktól).

2018. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nyugodtan megmagyarázhatod, hogy mi bajod a vegánsággal? Miért kamu? Miért baj ha valaki gondol magán túl a FÖLD nevű bolygóra? Miért baj, hogy gondol az állatokra? Miért olyan nehéz felfogni, hogy valaki, emberek, vegánok környezetvédelmi, érzelmi okokból nem akarnak állati eredetű termékeket fogyasztani? A környzetvédem nem nemes cél?
2018. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
0%

Megmagyaráztam már nem egyszer, csak eltűntek a válaszaim.


(itt is volt még egy eggyel előtted)

2018. ápr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!