Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán kismamák! Ti milyen...

Vegán kismamák! Ti milyen terhesvitamint szedtetek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Egészségügyi szempontból akkor jó az arány, ha ha omega3 bevitel kb 3x annyi mint az omega6 bevitel.

Ahogy írtam a dióban is, de pl a lenmagban is tökéletes az arány.

Ha már az egészségről van szó, az olajat érdemes mellőzni, mert a 100%-a zsír és üres kalória.

2018. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem tervezek semmit szedni, ha nem muszáj, szintén cronometeren figyelem a bevitelem. Még csak nem is nehéz, mert beírom az egy hétre bevásárolt élelmiszereket mikor elpakolom őket, aztán megnézem a heti lebontást, hogy hiányzik-e valami, kevés-e valami. ha igen, odafigyelek rá, hogy beiktassam a hét közben.


Reggelire főleg különféle magvas-gabonás műzlit szoktam enni (vagy kását), a péktermékeknél is odafigyelek, hogy teljes kiőrlésű, különféle gabonákból legyen, ill. hogy bele legyen sütve egy jó adag mag is - tökmag, szezámmag, mák, chia, minden jöhet. A salátáimat általában egy-egy kanál lenmaggal, szezámmaggal szórom meg.

2018. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!