Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán lettem, de mostanában...

ToBeOrNotToBe kérdése:

Vegán lettem, de mostanában folyamatosan enni akarok annak ellenére, hogy nem vagyok éhes. Miért van ez, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Most váltottam vegetáriánusról vegán étrendre, eddig minden kiválóan alakult, de mostanában folyamatos ételre vágyom. Alig bírom ki, hogy ne kapjak be valamit, valahányszor a konyha közelében járok, pedig teljesen jóllakottnak érzem magam. És leginkább csoki, mogyorókrém meg csupa egészségtelen dolgot kívánok meg.Néha már érzem, hogy termelődik a nyál a számban xd. Olvastam ezt-azt róla, hogy okozhatja vitaminhiány meg ilyenek, de nem igazán jöttem rá az okára.

16/L



2018. máj. 16. 15:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Viszont köszönöm a hasznos hozzászólásokat, mindegyiket értékelem. Egyelőre nem tervezek váltani, inkább utánajárok, hogyan lehet kiküszöbölni ezt a problémát, mert szerintem megéri.
2018. máj. 16. 20:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincsen. A tej, tojás elhagyásával zsírszegényebb lett az étrended. Fogyassz bátran több olajos magvat, használj mértékkel növényi olajat és azzal máris kiegyensúlyozottabb leszel.
2018. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Lehet hogy épp a vegánság miatt van.


Persze az attól is függ hogy most miket eszel.


Kipróbálhatod azt hogy visszatérsz a vegaságra és lehet hogy jobb lesz.


Sok sikert :)

2018. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!