Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Ti mit gondoltok...

Vegánok! Ti mit gondoltok erről? (elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy van egy farmer, aki tartja az állatait, nem zsúfoltságban, normálisan.

Van tehene, csirkéje és egyéb olyan állatja, amit nem esz meg, hanem azért tartja, hogy meg egye a tojását, a tehén tejéből MÉRTÉKKEL!!! fej, de nyilván annyit, hogy a kis bociknak legyen elég.

Akkor mi ezzel a baj?

Végül is ezzel nem ártunk az állatoknak.

Nyilván a nagy üzemeket el kell kerülni, mert ami ott van az kínzás, de ebben az esetben is kínzás az állatnak, amit csinálunk velük, ha kellően gondoskodunk róluk, csak mondjuk a tojást nem hagyjuk ott rohadni, illetve a tejből kérünk picit?

Ezt nem nagyon értem, és NEM VAGYOK A VEGÁNOK ELLEN, csak kérdezem.

És tudom állati eredetű, de nem nagyon vágom mi ezzel a baj...

Köszönöm a válaszokat, remélem nem dühítettem fel/ sértettem meg senkit sem, csak gondoltam megkérdem tőletek.



2018. máj. 23. 18:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azóta is vegánok vagytok ?
2020. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Igen. 5 + éve. Két vegán gyerekem is van már 😊
2020. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!