Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Akik hosszabb húsmentes...

Akik hosszabb húsmentes (vega/vegán) táplálkozás után valami okból visszatértek a mindenevö étrendre, azoknak kezdetben volt ebböl bármi problémájuk?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy emésztési gondok, vagy más szokatlan dolog?


Mivel egészségügyi okokból (tehát nem meggyözödésböl) egy ideig állati fehérje mentesen kell étkeznem, viszont késöbb nem, ezért érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata volt/van ezzel kapcsolatban.



2018. jún. 4. 18:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
KÖszi neked is - megnevettettél a válaszoddal, de igazad van.
2018. jún. 8. 13:18
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

" Nem is beszélve arról, hogy amiután elmondtam mindezt a kiscsajnak, csak megjegyezte, hogy ő “nem hajlandó bocsánatot kérni tőlem”, mert ez az anyja ötlete volt! 😳 "


És nem tudtad anno időközben kiszúrni, h ezek csak röhögni akarnak a hátad mögött?

Mert aki az ő értelmi színvonalukon van, az általában elárulja magát a viselkedésével..

2018. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#8 vagyok: Sajnos már elêg homályosan emlékszem vissza az esetre, de sajnos, az akartam volna, akkor sem tudtam volna rájönni a szándékukra, mert az étkezés után szó szerint megsemmisültem. Mindent elszürkülve láttam, a szüleimnek meg hála Istennek volt annyi esze, hogy csak egy órára engedtek el a kislányhoz, így hamar jöttek értem.

Egy ex-vegán barátnőm hasonlóan járt - bár ő szabad akaratából hirtelen kezdett el mindenféle sajtos, tejes dolgot összeenni -, de őt kórházba is szállították.

2018. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak reszben tudok segiteni. Azokra a valaszokra vagyok ellenpelda, akik azt irtak, hogy boritekolhato a laktozintolerancia a kesobbiekben. En egy evig nem ettem tojast es tejet, semmilyem formaban, mert a szoptatott babam allergias volt ra, es tejen keresztul se kaphatta meg kis mertekben sem. Egy ev utan siman visszaallt a szervezetem, nem lettem laktozerzekeny. Ugyhogy nem, nem boritekolhato a laktozerzekenyseg, de bizony benne van a pakliban.
2018. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2018. jún. 14. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!