Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Kegyetlenség a vágóhídi...

Kegyetlenség a vágóhídi állapotokat megmutatni más embereknek esetleg kisgyerekeknek?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen gyàri folyamatot ahol az ételeket készítik. Azon az elven, hogy tudnunk kell honnan származik az anyag amivel tápláljuk a testünket

2018. júl. 5. 09:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 1. és 6. válaszoló, az előző kommentemben kifejtettem, bárki utána is járhat, hogy a vágóhidra is gyermekkorú állatok kerülnek, kérdés, hogy az miért nem zavar senkit, mikor megveszi.
2020. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%

A haszonállat dolga és létének célja, hogy a tányéron végezze. Nincs mit moralizálni rajta. És ma már humánusabban ölik meg őket, mint korábban.


Gondolom az abortusz videókat is így mutogatnád a gyerekeknek, hogy baszni se legyen kedvük.

2020. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet, hogy ma már humánusabban ölik meg őket, csak olyan mond szerintem, aki nem vagy alig látott ilyen témájú videókat. Én többszázat láttam már.
2020. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
35%
Fura egy perverziód van, hogy ilyenekkel sokkolod magad. Másokat viszont nem kell téríteni, meg erőszakolni a nézeteidet. Ezért utálják a veganácikat.
2020. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok sem veganáci, sem vega, sem téritő . Szimplán nyitott a világra, tudatos(odni próbáló) áltagember. Ja, hogy szerinted az a térités, ha valaki szembesül az igazsággal ? Amikor az iskolában tanitotak a háborúkról, akkor is felmentetted magad, mert túl perverz ? Nem értelek. A "baszni se legyen kedvük", "utálják a veganácikat"...stb. pitusú proli megjegyzéseid pedig szánalmasok.
2020. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

Maga a tény, hogy több éves témába vágó kérdéseket keresel majd nekroposztolsz, hogy újra felkavard a már leülepedett vitákat, bőven térítés. Mindenki rég túl volt az egészen, de most újra kezdődik mert jön az önjelölt igazságosztó aki fel akarja megint nyitni a szemeket.


Elég csak válasz szerint rendezni a kérdéseket, és sorban a te válaszaid köszönnek vissza az ilyen megosztó témáknál, ahogy osztod az észt egymás után sorban.

2020. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy 10éves vagy 1napos témára reagálok, nem nkeed irtam, ha zavar, görgess tovább. A térités és a tényfeltárás annyira messze esnek egymástól, mint a Föld a Marstól. Semmi jogod felülbirálni a leirtakat, pláne ha a kérdést nem te irtad ki. Számomra sokkal furább, hogy hirtelen ököllharcb kezdesz velem egy pillanat alatt, meglepő, hogy ennyire felháborodtál a kommentemen . ahhoz pláne semmi közöd, hogy más kérdésre reagáltam-e már, nem vagy te se moderátod, se az oldal üzemeltetője és jogtulajdonosa. Nyilván az is térités ,amikor az iskolában tanitják neked a történelmet, felháboritó, hogy pofátlanul, erőszakosan fel akarják nyitni a szemed a való világról... Ne haragudj, de magad minősited a veganácizással, én pl. nem vagyok vegán.
2020. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!