Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogy lehet a legolcsóbban...

Hogy lehet a legolcsóbban kijönni vegánként?

Figyelt kérdés
Most van egy nagyok fontos dolog, ami miatt spórolni szeretnék, mik a legolcsóbb kaják? (Főleg amiket így Aldi-Lidl-SPAR-Penny ben be tudok szerezni)
2018. okt. 19. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vegánként a rakott krumpli mitől olyan olcsó? Te hogyan csinálod?
2018. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem engem kérdeztek de én pl: krumpli, vegán tejföl (napraforgómag alapú házi), házi vegán kolbász házilag ( rizs/vöröslencse /tönköly, paprika-paradicsom, fokhagyma, fűszerek). Filléres dolog. A maradék kolbász és tejföl sok más ételbe is jó.
2018. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is múltkor magam csináltam a napraforgó tejfölt, a szejtán kolbászt, a tofu szeleteket előző este beáztattam himalája sós vízbe (tojás íz), de az egész napom ráment erre, mosogatással mindennel együtt. Elnézést az offért. Azt hittem lehet egyszerűbben is...
2018. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nézd,ha hétvégén megcsinálok egy fél liter tejfölt, meg van a hűtőben vegán kolbász (ha már csinálok, akkor többet, és elfagyasztom), akkor nem nagy ügy.


A szarkazmusra itt semmi ok, a jó ételek elkészítéséhez idő kell, ha házilag csinálod. Mindenre van alternatíva: meg lehet venni a boltban a kész vegán nokedlit, vagy neki lehet állni szaggatni egy fél órán át.

Meg lehet venni a vegán virslit is 5x-ös áron, vagy el lehet készíteni otthon egy fél óra alatt.

Meg lehet venni a horror árú vegán tejfölt, vagy lehet egy turmixgéppel 15 perc alatt sajátot készíteni otthon...

2018. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van. (13as voltam)
2018. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!