Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák, ti mit szólnátok...

Vegák, ti mit szólnátok ahhoz, ha a szüleitek titokban állandóan állati eredetű alapanyagokat csempésznének az ételeitekbe?

Figyelt kérdés

és itt nem gyerekekről van szó, akik még fejlődésben vannak, és emiatt tennék ezt


ti ezt szoktátok ellenőrizni, vagy vakon megbíztok bennük?


pl pörkölt alap olaj helyett zsírral


bablevesben zsír, csülök kivétele, hogy ne tűnjön fel az íze, csak egy kis füstösség maradjon meg


káposzta zsírral, húskockák kivétele



2018. okt. 25. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyesmire rákérdezek mindig, ha rokonoknál eszek. Vannak, akikben megbízok, megint másoknál tudom hogy akkor is zsír van benne, ha azt mondja nincs.

Erre egy idő után rájön az ember.

2018. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Én is csempésznék valami finomat az ő kajájukba pl 1 héten át, de csak egy kicsit, nehogy bajuk legyen, vagy megérezzék, de azt megemlegetnék... Pl egy kis kutyaszart.
2018. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
xd ez jó
2018. okt. 31. 20:43
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Aki nem csak divat sznob vegán, az simán kiszúrja az ilyet.
2018. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán kiszúrná az ember, nekem adtak pogácsát, rosszul lettem tőle -kiderült, zsírral csinálták. 25 éve nem ettem húst, előtte is utáltam, akkor kényszerítették.
2018. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
de nekik nincs túl jó ízérzékük, és mivel lusták főzni magukra nincsen összehasonlítási alapjuk
2018. nov. 10. 20:23
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"de nekik nincs túl jó ízérzékük, és mivel lusták főzni magukra nincsen összehasonlítási alapjuk"


Ez KIRE vonatkozik?


Mert a legtöbb vega/vegán igencsak kiérez minden állati ízt...

2018. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

" mivel lusták főzni magukra nincsen összehasonlítási alapjuk"


Kik? Enni csak szoktak ők is, nem? Ha vegák/vegánok és hosszabb ideje így táplálkoznak, észreveszik a különbséget. Mindegy ki főz.


Mondjuk, hogy nem szereted a kelbimbót. Szerinted nem vennéd észre, ha a szüleid kelbimbót csempésznének a vacsorádba? Hogyan éreznéd magad ha nemcsak nem tartanák tiszteletben, hogy nem szeretnél ilyet enni, de annyira hülyének néznének, hogy azt hiszik nem veszed észre?!

2018. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
azokra akikkel ezt megcsinálják
2018. nov. 11. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!