Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Létezik vegán túró rudi? Ha...

Létezik vegán túró rudi? Ha igen, hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Házilag tudsz csinálni:

[link]


Amúgy gesztenyemarci meg geszti eszti van hasonló csak az gesztenyés töltelékű rudik.

2018. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Kölesből készíthetsz vegán túrót,ami leöntve tejmentes csokival túró rudi lesz.
2018. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Vegán túró rudi biztos, hogy nincs. Max olyan amiket eddig is írtak, de annak már semmi köte nincs a túró rudihoz. Bele gondolsz a túró rudi az túró és tejcsoki, ennek semmi köze a vegánsághoz.

Vannak olyan nem vegán vagy vega ételek amiket nem lehet csehogy se kiváltani, mert pont a lényegi része veszlik el belőle.

És vannak olyan vega vagy vegán dolgok amik pl hússal jönne ki furán.

2018. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Bár lepontozták a másodikat, a kölesrudi tényleg jó tud lenni, nem vegánok számára is, tapasztalat. A vegán rudik is finomak és hozzák a hangulatot, eleve a túró az, amit egész jól lehet emulálni, ha kicsit ki is lóg a lóláb (bár a lóláb nem vegán, de ilyenek ezek a szólások).

A kókusz is jó kiindulópont, de az sokkal zsírosabb, kalóriadúsabb.


Készen kaphatót nem tudok, de a netes rudireceptek is egyszerűek és jók, legalábbis amit én használok, az remek. Én kölesből szoktam csinálni, kókuszliszttel s persze citrommal, a műtúrónál az kell, de nem pepecselek a rudizással, csak ráöntöm a csokit a tetejére és kanállal eszem. Príma, gyors édesség, ha épp van frissen főtt köles, ami nem ritka :) A családban szeretjük, laktózt ritkán eszünk, túrót soha.

2018. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!