Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha kiszedik az ételből a húst...

Ha kiszedik az ételből a húst vendégségben megennéd?

Figyelt kérdés
Vegáknak szólna a kérdés, hogy vendégségben pl ahol elfelejtik, hogy vega is van a csoportban és olyan étel van, pl valami tészta vagy főzelék amiben csak feltétként vagy megkerülhető módon van benne a hús, ha úgy szednének hogy neked ne jusson belőle megennéd az ételt? Vagy, ha már érintkezett hússal akkor kizárt?
2019. jan. 2. 14:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
48%
A sulimban minden nap csinálnak vega kaját hogyha aznap hús van a kajában. Utolsó napon pl. Szünetek előtt rendszeresen elfelejtenek vega kaját csinálni legutóbb is ez történt karácsony előtt ugyanis halászlét csináltak. A konyhásnéni nem akarta megérteni hogy én nem eszek halat és többször is visszakérdezett hogy a levét sem? Kicsit idegesítő volt főleg hogy végül nem is ettem semmit ebédre. Nemtudom miért olyan nehéz megérteni hogy nem? Tőlrm le is szűrhette akkor sem ettem volna meg mert bele van főve.
2019. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!