Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vendégségben mit adjak rántott...

Vendégségben mit adjak rántottás, krumplipüré mellé?

Figyelt kérdés
Saláta, savanyúság, zöldségeket, valami kicsit extrább? Tízen leszünk, szülinapot ünneplünk. Valahogy úgy gondoltam, hogy kicsit " válogatni" is lehessen, ha valaki nem akar krumplit enni
2017. okt. 31. 10:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen rántott HÚS az, csak elírtam.
2017. okt. 31. 10:46
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ej, pedig azért jöttem, hogy megnézem már, milyen az a rántottás krumplipüré - nincs ihletem és ebédet kéne gyártani :D


Azokon felül amit írtál (saláta, savanyú, zöldség) adhatsz mellé valami kompótot is és/vagy valami szósz is, akár chutney félét vagy pl tartármártást. De lehet mégegy köret is, pl rizs vagy koviubis majonézes tésztasali.


Idő és a te energiád szab csak határt :D


Nálunk a legegyszerűbb dolgok ill a gyerekkori ízek aratják a legnagyobb sikert, pl tejfölös ubisali és a birsalmakompót.

2017. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha salátából lenne esetleg 2-3 féle is, akkor az már untig elég, aki éhes marad, magára vessen. :)
2017. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Aminek én örülnék : tojassalata, franciasalata, tzatziki, zöldséges párolt rizs
2017. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Az egy étel, hogy rántottás krumplipüré? 🤤 én nem kérnék ilyet. Nem lehet csak krumplipüré? Monjuk rántott zöldségekkel vagy rántott sajttal gombával valami salátával. Görög vagy majonézes kukorica francia saláta.
2017. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Párolt lilakáposzta esetleg almával turbózva, vagy hideg svéd gombasaláta is nagyon fel tudja dobni az egyszerű rántotthúst is. De pl a gyümölcsszószok is.A majonézes saláták is nagyon passzolnak mellé, és általában szeretik az emberek.

De szerintem a rántotthúst is variálhatod, ás sokszor sütök mustáros -hagymás pácban álló rántotthúst, vagy a panírt keverem, valami fűszerrel, szezámmaggal, vagy reszeltsajttal.

Fő a változatosság, de az összhangra is oda kell figyelni.

2017. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
*** én, sokszor sütök...
2017. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es, 6-os nagyon jó ötlet,


kuriózumként egy kis zacskó tortilla, vagy valamilyen sós csipsz..

2017. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!