Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért rossz az aluljárós kaja?

Miért rossz az aluljárós kaja?

Figyelt kérdés
Sokan viccelődnek is vele, főleg ugye Bp-n. Miért okozna hasmenést vagy akármit? Kifejtené valaki?

2020. jan. 9. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Jártál már valaha aluljáróban?
2020. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Igaz, ritkán járok a budapesti aluljárókban, de már láttam mennyi büfé van a nyugatinál. Hát ott ami van, már a szagoktól is elmegy az ember étvágya.

Egyébként nem túl rég valamelyik aluljárós büfében ellenőriztek, és a galambszartól elkezdve minden érdekességet találtak az élelmiszereken.

Nem viccelődnek az ismerőseid, vagy akik ezt mondják, ez a szomorú valóság.

2020. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Van 1-2 megálló, ahol elég kultúráltak a körülmények, de például a nyugatinál (többek között), katasztrófa. Nincs az a pénz, hogy én ott ételt vegyek. Nem egyszer láttam már, hogy a galambok mászkáltak a pulton, esetleg csipegettek is a pizzából. Úgyhogy nem javaslom.
2020. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem Budapesten élek, de vidéken is kaptam már gyorsbüfében étkezés után napokig tartó hányást, hasmenést, lázat.

Nyilván nem mindenhol tartják be a higiéniai előírásokat, nem tartják tisztán, a személyzet sem ad a saját higieniara és esetleg lejárt, romlott alapanyagokat is használnak.

Élelmiszeriparban dolgoztam, az ellenőrzéseket sajnos lehet tudni előre és arra az időre betartják a szabályokat,kitakarítanak stb.

Gondolom az aluljárók amúgy sem túl igényes helyek.

2020. jan. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

"az ellenőrzéseket sajnos lehet tudni előre"

De miért????? Úgy mi értelme egyáltalán?

2020. jan. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
nem attol lesz rossz h aluljaros hanem h igenytelen, ez nem csak lent, fent is elofordul. altalaban azert mondjak mert a kvak, csovesek mindenki itt konyokol ejjel es hat ember legyen gusztusanal aki odamegy enni :D atalaban olvso helyek ezek, azert mennek oda. se ami a nyugatinal van a sparnal (az ujabb) eleg jo. de van olyan haverom aki a masikra eskiszik, meg olyan is aki a boraros teren is hajlando enni :D amugy meg altalaban a piatol, csipostol cifraznak csak jo ha van mire fogni. aki nem birja ne egye. erdekes en meg sosem voltam rosszul ilyenektol pedig akivel ettem o meg rajott a szapora a csipostol
2020. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
A jó kis 200ft-os csípős gyros a Blahán. Amúgy Örs vezér téren van egy jó büfé az Örs :D ott vannak ismerősök :D
2020. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
A Nyugatinál a büféket én sem ajánlom senkinek. Egyszer vettem ott egy csirkehúsos szendvicset. Az haggyán, hogy a zsemle kőkemény volt, de az eslő két harapásomban három hajszál is volt...
2020. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
WC után hol mos kezet? Ugye, ha nem tudja rendesen megmosni, vagy na közben beletúr a gatyába (mert olyat is láttam), akkor jön a hepatitisz.
2020. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
minden wcben van kezmoso, etkezo bodekban meg akkor is, ha wc nincs is esetleg
2020. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!