Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tényleg ennyire rossz máshol...

Tényleg ennyire rossz máshol a Pizza King?

Figyelt kérdés
Már jó ideje tőlük rendelek és eddig semmi gond nem volt. (Újpest) Mindig időbe kihozták, a tészta vastag és ropogós, jól meg van sütve, tele van feltéttel. Olvasgattam véleményeket és össze-vissza szidták. Csak itt Újpesten ilyen jó a kiszállítás és máshol ennyire rossz?
2019. febr. 5. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a thököly úti az biztos, hogy egy retek. Ha beülsz is látszik az igénytelenség, a kosz. A rendelésnél pedig a hirdetett 39perc helyett 1óra a minimum mire kiérnek szomszéd kerületbe, a pizza feltétet

lespórolják, a milánóiról/carbonararól a szószt szintén. A frissensültek gyermek adagok! Rettenetes. De ugyebár olcsó...ezért sokáig rendeltünk tőlük, aztán egy ismerős ott dolgozott fél évig, amiket mesélt, háát a Nébih sokkot kapna. Azóta nem is rendelünk tőlük.

Konyhán mocsok, koszos edények, piszkos munkaruhák, ragad a padló, a lejárt élelmiszerek "kötelező újrafelhasználása" kivan adva stb stb. Se a szakácsok, se a dolgozok nincsenek ott jókedvből csak muszájból. Nem megfelelő a vezetés, minden a profitról szól, de az üzletbe nincs visszaforgatva.

2019. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Életem egyik legjobb...és egyik legrosszabb pizzáját is PK-ban ettem.

Az a baj velük, hogy ők csak egy név, és nincs sztenderd a kajára, a receptekre. És nincs egységes szakács képzés, mint a mekiben.


https://www.youtube.com/watch?v=wN2hCbP4zSA

2019. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A Thököly úti tényleg gyalázat, nem is értem hogy maradhat nyitva. Egyetlen egyszer rendeltem, valami gyalázat.

Igen, tényleg ennyire rossz.

2019. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
A Dózsa György úti viszont nagyon jó!
2019. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Az egyetlen olyan lánc ami huszon évek óta hozza ugyanazt a finom minőséget a Pizza Hut. Az összes többi vérfos.
2019. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig rendeltem onnan ebédet más-más melóhelyeken, 10, 7, 14 többnyire. Voltak nagyon jó és nagyon rossz élmények ugyanazzal az étteremmel is, egyszer finom volt a kaja, utána gusztustalan, 30 perc alatt kint volt vagy két óra után én hívogattam és még felháborodtak...

Én sokáig azt mondtam, hogy bosszúság, lemaradt kiegészítők, néha rosszabb kaja ide vagy oda, árban még mindig ők a legjobbak, és újra és újra bizalmat szavaztam.

Aztán legutóbb belefutottam egy olyanba, hogy a borzaska hús vastag bundájában tűzőgép kapocs volt. Nem egy, nem kettő. Volt "használt", de több olyan, aminek original kiálltak a tüskéi.

Na most, szerinted mi lett volna, ha nem harapok rá véletlen, ha utána nem mócsingolok szét morzsákra minden falatot...?

Soha többet nem rendelek tőlük.

2019. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Csepelen sem túl jó. A gyroshúson érezni lehet, hogy maradék, kukázásra érett (már ha találsz rajta, és nem spórolták le). A 39 perc felejtős, és ha kulturáltan is kérdezel rá, hogy ilyenkor miként kérheted a kárpótlást amit ők maguk ajánlanak, a futár kérdés nélkül elküld a f***ba. Még akkor is, ha jattoltál.


Én ezért is szoktam át egy helyi étteremre. Bár drágábbak, tűrhető az ár, normálisan beszélnek az emberrel, és jó a pizzájuk is.

2019. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A Thököli úti sajnos tényleg nagyon gyenge színvonalú:( Ha nincs otthon főtt kaja, még a vajas kenyérrel is jobban járok.
2019. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az újpestivel se vagyok elégedett. A pizza maradék feltétekből van összerakva, a főételek elmegy katagóriások. Más kerületben ennél is rosszabb, ehetetlen szemét.
2019. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha többet nem rendelek tőlük.... 39 perc helyett természetesen volt az 1 óra 20 perc is, a rosszarcú cigó futár "nem tudott" visszaadni, így 300 forinttal húzott le, a pizzájuk pedig jéghideg volt.... természetesen semmit nem kaptam kárpótlásként
2020. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!