Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, hogy emberek felrakják a közösségi oldalakra az elfogyasztandó ételeik képeit?

Figyelt kérdés
Mi értelme van? Mi ezzel a céljuk?

2020. jan. 27. 22:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
63%
#20 Erre tényleg nem gondoltam, de jogos :D
2020. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
20: Jó étvágyat!! :D
2020. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Persze azt megértem, ha valaki arra büszke amit ő maga elkészít, az teljesen rendben van...ez egyfajta alkotói folyamat is lehet...de amikor az étteremben evés előtt fotózzák az ételt azt nem értem. Ha az sem látszik, nincs betaggelve hogy épp milyen étteremben vannak, és csak az étel van a fókuszban. Jó az ételfotó az más, az professzionális, nyilván egy cég felkér és azért fotózod azt is megértem. De ezt a "ma eszem egy salátát és lefotózom és megosztom fb-n" ezt nem. Ez nem lehet dicsekvés ha nem látod hol eszik épp az illető. Milyen belső indíttatás az ami ráveszi erre az embereket? Ettől talán elegánsnak, nagyviláginak szeretnének tűnni?
2020. jan. 28. 20:39
 24/27 anonim ***** válasza:
46%

Ezek a saláta fotók csak amiatt képződnek, hogy legyen már valaki aki szól hozzám.

Tipikus kérdés fajta a jófogáson:


" Mit esztek ma vacsorára? "


Miért, ha megtudja a kérdező, akkor Ő is azt fogja enni ?

Dehogy. Csak végre beszélget velem valaki.

Ennyi a titok.

2020. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg nagyon proli dolog. A legutóbb, amikor egy pizzériában ettünk, akkor is arra lettem figyelmes, hogy a mellettünk lévő asztalnál fotóztak kb mindent. Azért szúrta ki a szemem mert a pasi a telefonján nyomta, a nő meg elővett egy bszottnagy fényképezőt... aztán meg a szervizdíjjon problémáztak. Én nem járok gyakran ilyen helyekre, úgyhogy számomra ez bizarr. Mármint, hogy teleobjektívval járunk pizzázni.
2020. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez jutott eszembe :D


[link]

2020. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sokszor volt már, hogy inspirállódtam, vagy megkívántam egy ételt és én is elkészítettem. Szerintem sokkal jobb az ételek megosztása, mint amikor "influencerek" félmeztelen reklám fotókat töltenek fel meg ugyanolyan selfieket 6000-szer, ahol éppen Coca colát vagy hajszárítót reklámoznak... Én szívesen követek olyan oldalakat, akik ételes tartalmat oszt meg, egy étterembe is szívesebben megyek el, ha látok róla fotót, hogy szépen tálalt, guszta ételeket készítenek. Én szeretek jókat enni, nem csak letudni az étkezést valamivel.
2022. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!