Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez normális dolog egy csokitor...

Pendulum92 kérdése:

Ez normális dolog egy csokitortánál?

Figyelt kérdés
Egy neves cukrászdából rendeltem egy panama csokitortát. Eredetileg nem ezt kértem volna,de azt mondták, hogy van 4 féle, választhatok. Normális e az, hogy az oldalán a krém repedezett volt, és mikor felvágtuk, savanyú íze volt? Összesen max fél órát utaztattuk hűtés nélkül. Ennyit ne bírt volna ki?
2014. aug. 12. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2014. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A repedezés lehet,akár.hogy nem tartották megfelelően. A savanyú íz viszont egyáltalán nem normális. Szeritem ne egyetek belőle többet...
2014. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a helyetekben visszavinném és visszakérném a pénzt
2014. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem normális, hogy egy csokitorta krémje savanyú. Méltatlan egy jónevű cukrászdához az is, hogy repedezett, nem esztétikus terméket ad a megrendelőnek.

Én is visszavinném és reklamálnék, de még időben, mert képesek rádfogni, hogy nem jól tároltátok.

2014. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!