Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ti mernétek ezek után innen...

Ti mernétek ezek után innen rendelni?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve rendeltem egy étteremből, és a vegetáriánus menümben hús volt ( a gomba közt volt egy pici darab szezámos csirke). Mérgemben le is írtam az értékelésnél a véleményem, megírtam az esetet és hogy ez milyen fölháborító hogy ennyire nem figyelnek, elvégre azért fizetek. Dühömben elég keményen megírtam mit gondolok. Azóta is ott van ez a vélemény.

Most fél év után visszatévedtem az oldalukra, a mérgem már elszállt, gondoltam adok nekik mégegy esélyt, rendelni akartam tőlük. Aztán eszembe jutott, mi van ha olvasták a kommentem, és fölírták valahova a nevemet, hogy ez volt, aki csúnyákat írt... és attól félek bosszúból beleköpnek, vagy valamit csinálnak a kajával, vagy egyszerűrn csak sz_rul készítik el. Van okom félni emiatt? Vagy hozzájuk nem is jut el a vélemény? Mennyire foglalkoznak vele? Leírtam a facebook oldalukra is, és google értékelésbe is..


L/24


2020. ápr. 20. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem rendelnék. Elvből..
2020. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Jó a meglátásod!


Te feketelistán vagy!


Én nem rendelnék a helyedben!


Kollégám 12évig dolgozott ilyen helyen mielőtt idejött hozzánk,mondta,hogy miket csinálnak ilyenkor!

2020. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Öszintén szólva, ha ÉN egy éttermet lejáratok nyilvánosan - és itt lényegtelen, hogy okkal vagy ok nelkül -, akkor nem lenne pofám újra tölük rendelni, ennyi gerincednek kellene lenni!
2020. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt mivel ott is emberek dolgoznak, van okod félni. Az ember esendő, haragtartó, vagy egyszerűen csak hülye, ha adtál bármilyen okot arra, hogy emlékezzenek rád, akkor fognak is. Másrészt elvből - ha vega vagy, és ezt nem vették figyelembe, amikor ételt rendeltél, akkor mi a lószőrért rendelnél onnan még egyszer?
2020. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én már csak az első eset miatt sem rendelnék. Te fizettél nekik és ennyire nem figyeltek és most megint fizetnél nekik. Lehet most is ez történne, ki tudja.
2020. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Biztos, hogy nem rendelnék tőlük. Nyilván vagy tartva, az tuti!

Mondjuk én eleve nem rendelnék olyan helyről, ahonnan olyan kaját kaptam, amit még szóvá is tettem különböző fórumokon. Ha először szar volt, (belekerült más étel darabja), az máskor se lesz jobb.

2020. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
30%
Szerintem nem jó ötlet rendelni! Egyszer az én Pizzámba volt egy dörzsi szivacs darabka, és jól beszóltam a séfnek, sőt még ki se fizettem a pizzát, annyira ideges voltam. Természetesen bocsánatot kértek, de én otthagytam őket a pi...ba. 16/F
2020. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Dühömben elég keményen megírtam mit gondolok. Azóta is ott van ez a vélemény.


Húha

2020. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
51%
Megbízhatatlanok, nem rendelnék tőlük.
2023. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!