Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy reggeli (nem villás) és egy egyszerű kávé az Early Bird Coffee-ban?

Figyelt kérdés

A lányom születésnapja közeledik és gondoltam tartunk egy csajos reggelt és elmegyünk reggel ebbe a kávézóba. Vegán életmódot folytat, és úgy olvastam ott találhatók ilyen reggelik. Nagyon díjazták, hogy hangulatos és a képek alapján nekem is megtetszett.

Most nem nagyon engedhetek ki nagy összeget a kezemből, de jó lenne elvinni oda őt. Meg tudnátok mondani, hogy ti mennyiért reggeliztetek/kb mennyi ott egy reggeli?

Köszönöm szépen a válaszotok! ☺



2020. máj. 12. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A net szerint Pesten van, szóval még felejtős, hogy beüljteket. De amúgy keress rá, nem fogjuk tudni, hogy mit akartok enni/inni.
2020. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Ha akkora gondoz okoz egy sima kávéházi reggeli 2 főre, hogy az áráról kell napokkal/hetekkel előre érdeklődni, akkor nem kell kávézóba menni.
2020. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Zárva van ez is,mint minden beülős hely
2020. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!