Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jelent valamit ha a futár a...

Jelent valamit ha a futár a pizza alár rakja a számlát?

Figyelt kérdés

Van egy pizzázó ahonnan rendszeresen rendeltem mostanában, mert keményen tanulok egyetemren. Nehéz mérnöki szak, rengeteg ZHval ebben az időszakban és 2 hét mulva első vizsgák is.


Egy keményebb héten, amikor rengeteget tanultam és szó szerint nem volt időm magamra főzni, sem energiám.


Akkor legalább 12 ezer forintot ott hagytam, de amúgy is hetente legalább 2x rendelek.


Szóval elég jó, visszatérő vásárló vagyok.


Netpincéren minden online fizetem ki a dolgot, így többnyire oda dobják a kezembe és megsem várják, hogy akarok-e borravalót adni.


Egyszer úgy kellett utána szolnom az elején az egyik futárnak, hogy forduljon vissza és adtam neki keveset.


A lényeg, hogy meg volt bennem a szándék, de nem fogok a futárok után kiabálni, hogy "Hééé, gyere vissza, adok ingyen pénzt", ha azt sem tiszik meg hogy eljöjjenek az ajtóm elé, csak kinyújtják felém a pizzát és rögtön fordulnak is el köszönés nélkül...


Mindegy ...


Szóval már kb 1 hónapja semmi borravalót nem adok amikor innen rendelek.


Most megint pizzát rendeltem és amikor megkaptam arra lettem figyelmes, hogy fel van nyitva a doboz kicsit, mint ha valaki rosszul csukta volna rá.


Majd azt látom, hogy a blokkot/számlát a futár berakta a pizza alá, a PIZZA ALÁ, azaz a piszkos kezével megfogta, felemelte a pizza szélét és alá rakta a blokkot, amit mindig külön szoktak a kezembe adni.


Ezzel most valamilyne béna passzív agresszív módon akar jelezni, hogy adjak neki borravalót?


Amikor ő szinte soha sem közön és szó szerint meg sem áll, hogy adjak neki akármit, csak rögtön fordul és fut tovább?!?!


Mindegy valószínűleg többet innen nem rendelek.


2020. máj. 22. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál hogy esetleg a konyhán tették a pizzát a számlára? Ha nagyon sok a rendelés, előfordul.
2020. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel csak azt akarta jelezni hogy egy tapló. Többet ne rendelj onnan, és húzd le a facebook oldalukat.
2020. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Jól gondolod, ezt kibaxásból csinálta.

(Kb. tíz mondatod a kérdés kapcsán irreleváns.)

2020. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahonnan én rendelek pizzázóból, ott mindig a pizza alatt van a számla. Pedig én jattolok nem is keveset és még kedves is vagyok.

Szerintem csak egy telefonodba kerül megkérdezni, hogy csomagoláskor tették e a pizza alá, mert eddig más volt a trend.

Aztán majd megmondják.

2020. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!