Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nem készítik el nekem...

Miért nem készítik el nekem az ország tortáját?

Figyelt kérdés
Családi ünnepség alkalmából rendelni szerettem volna egy tortát és a 3 évvel ezelőtti ország tortáját választottam. Volna. Közölték velem szinte kinevetve a cukrászdában, hogy hát ők azt nem fogják nekem elkészíteni. Ez egy általános dolog, hogy ezeket a bizonyos recepthez kötött tortákat nem lehet rendelésre kérni sehol? Azt gondolnám, hogy ez az egész ország tortája dolog pont arról szól, hogy olyan újdonságok szülessenek, amit szeretnek az emberek. Ebből kiindulva miért meglepő az, ha valaki ismét olyat szeretne enni?

2020. jún. 15. 11:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébiránt 18, egy sima cukrászda nem ad ki neked pl igazolást arról, hogy az adott torta liszt cukor tojás és tejmentes, mivel attól, hogy nem tesznek bele, a műhelyben bizony azzal dolgoznak, így bele kerülhet. Márpedig a mentesség lényege, hohy 100% biztosan nincs az adott anyag benne.
2020. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
31%

Hiába pattogsz, nincs igazad, miért kellene más árképzés csak mert nem vágja fel a tortát? 20 szeletes torta felvágva is 20 szelet, meg nem felvágva is.

Nem mellesleg kb minden tortának egyedi ára van a díszítés miatt.


A mindenmentes tortához nem kértem garanciát, (mondták is előre, hogy mindent megtesznek, de ugyanabban a konyhában lesz elkészítve), akinek vittem nem extrém allergiás, nem is lett semmi baja.

2020. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
90%

Cukikam !


Ha életedben valaha jártál már cukrászdában, akkor tudnad, hogy egy szelet torta ara x, egy egész torta ára pedig nem 20x. De hiába is magyaráznám, nem sikerül felfogni, hiszen te az a tipikus ki ha én nem tipusu emberke vagy, aki kb minden kereskedő és vendéglátó réme, aki szerint a világ körülötte kell hogy forogjon. Befejeztem a veled való beszélgetést.

2020. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!