Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik büfés/gyorséttermi...

Melyik büfés/gyorséttermi kajákat szeretitek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Lángos, kebab, hot-dog, melegszendvics, hurka, sült kolbász, sült csülök, hekk, hamburger (Burger King, KFC, McDonalds)?

2020. szept. 6. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt írtam. Ha ismerem a környéket, akkor nyilván a helyi pecsenyés/lángosos/kebabos közül a legjobbat veszem.

Ha nem, akkor Dönc vagy hasonló mert habár a menü picit változik mindenütt ugyanazt a szintet kapod (azaz nem patkányból vagy macskából van a cucc. Lehet rossz minőség, tehén orrból meg seģglukakból darálják össze, de azért van egy belső sztenderd amit meg kell ugrani.)


(Első voltam)

2020. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

"Erről szól a kérdés. AMIT szeretsz."

Szeretem a hot-dogot, mint ételt, de a mekit is, mint gyorséttermet... Tényleg nem érted, hogy mi a baj a kérdéssel?

2020. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

"Erről szól a kérdés. AMIT szeretsz. Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a felsoroltak közül melyikeket szeretik az emberek, melyiket preferálják a legjobban. Melyik a kedvencük a felsoroltak közül. Ennyi."


De melyik mit? Melyik kaját? Melyik éttermet?

2020. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, lehet töröltetni a válaszomat és mocskolódni privátban, de attól még a kérdés hibásan van feltéve.


Olyan mintha azt kérdeznéd, hogy melyik a kedvenc járművem?

a) Mercedes,

b) Helyi-járatú busz,

c) elektromos autó.


Erre nem lehet válaszolni így. Ha hasonlót felteszel egy közvélemény-kutatásban, akkor hamis eredményeket kapsz és - a privátban említettre reagálva - attól, hogy 100 ember leadja a szavazatát, még nem jelenti azt, hogy jól lett megírva a kérdéssor.


A válaszom továbbra is az, hogy: Szeretem a hot-dogot, a mekit és az összes féle-fajta burgereket. Nem értem, hogy miért akarod rámerőltetni, hogy szavazzak, ha egyszer leírtam, hogy ezeket szeretem, de nem tudok szavazni a fent kivesézett okok miatt.

2020. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Meki, Burger King, KFC. Ezek a kedvenceim. Meg ezeknek egységes a minősége. A többi az olyan, hogy mind szeretem(kivéve a halat), de van ahol jó, van ahol nem. Ha jól van elkészítve, akkor még a lángos bejöhet 4. kedvencnek. De a halon kívül igazából tényleg mind jó.
2020. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én attól félek mindig, hogy az aluljárós gyrosba valaki beleverte.
2020. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!