Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen krém van a melegszendvi...

Milyen krém van a melegszendvicsen ez a tipikus büfés melegszendvicsre gondolok. Tudtok bevált recepteket adni?

Figyelt kérdés

nállunk a büfébe van olyan melegszendvics h valami hús hagyma meg sajna a többire nem tudok rájönni de jólbevált melegszendvics receptekre lennék kíváncsi.

néztem googlebe denem tudom hogy mennyire jó azért itt kérdezem h kinek mi vált be.

köszi előre is:D


2009. ápr. 2. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Büféset nem tudok, de én ledarálok párizsit, hagymát, fokhagymát, zöldpaprikát, összekeverem vajjal, mustárral, tejföllel, kakukkfűvel esetleg ketchuppal.
2009. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi
2009. ápr. 2. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Én kettőt imádok: ledarált vagy kockára vágott tarját elkeverek tejföllel (esetleg tojással, én anélkül szoktam és isteni) kenyérre ráteszed megsütöd. Végefelé sajtot teszel rá, pár percig még sütöd. Én mustárral eszem!


A másik: Glo**s hamburger jellegű melegszendvicskrém! Múltkor 9 dobozzal vettem, akciós volt!!! (csak 10 volt kitéve és egynek sérült volt a doboza) megsütöd, mielőtt jó lenne sajtot szórsz rá, én ezt is mustárral eszem!


De ezekből tripla mennyiség kell, mert eteti magát! Isteni!!!

2009. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A boltban ezt a konzervet keresd: provencei. Ez lesz az!
2009. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek holnap megnézem:D
2009. ápr. 2. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Éveken át akartam olyat, kikísérleteztem. :) Nem drága és finom. 20 dkg párizsit, 20 dkg májkrémet, 2 kiskanál mustárt, 1 fej apróra vágott vöröshagymát és egy kis konzerv paradicsomsűrítményt összekeverek. Ha van itthon császárszalonna, abból is darálok bele. Jól összekeverem és kész a krém.
2009. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én olyat szoktam csinálni hogy:májkrém v. konzerv darált

hús,kis tejföl,mustár,pirosarany ha szereted lehet a csípős,vegeta,kis bors,kicsi fokhagyma v fokhagyma por,és persze reszelt sajt.

2009. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom,mert nállunk az van a büfébe,h konzerv löncshús mustárral,ketchuppal összekeverve. És tiszta menzás melegszenyó íze van,pont tegnap estére azt csináltam.
2009. ápr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2009. ápr. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!