Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mitől olyan népszerű és...

Mitől olyan népszerű és zsúfolt a meki és burger king? Milyen sűrűn jársz?

Figyelt kérdés
Olcsónak nem mondanám őket, egészségesnek sem. Talán az a vonzó, hogy sokáig nyitva vannak (de napközben is sokan vannak), illetve elvileg mindenhol ugyanazt kapod.

2020. szept. 28. 20:57
A kérdező szavazást indított:
naponta
heti többször
havonta párszor
évi párszor
soha nem járok
108 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Finom a kaja, gyorsan kiszolgálnak, mindenhol ugyan azt kapod és viszonylag olcsó, egy rendes étteremben borravalóval simán a dupláját ott hagyod.
2020. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%

Mert tele van minden ízfokozóval, ami függőséget okoz.

[link]

2020. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Havi párszor. Gyors, kiszámítható, megfizethető.
2020. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Forgalmas helyeken vannak ami tömegközlekedőknek plusz pont, gyermekbarát, fix minőség, van mosdó és wifi úgy általában jó beülni. Illetve ha eljutsz a rendelésig akkor gyorsan kiszolgálnak.

A kaja tényleg nem a legjobb, de mindig van valaki ott akar enni nekem meg semleges.

2020. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem olcsó, veszek valamit 1000-1500ert, (altalaban egy hamburger, krumpli/nuggets/edesburgonya,inni) es elvagyok utana fel napig, tehat laktat is. Vannak jo kuponok, finom, változatos (szerintem mindenki megtalálja ami neki ízlik), jo újdonságok szoktak lenni, meg burgerbe lehet gyűjteni a koronokat is, amivel kesobb ingyen kivalthatsz cuccokat. Persze nem szabad túlzásba esni, de ha benn vagyok a varosba, akkor jol esik egy ilyet enni.
2020. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Szeretem a reggelit a mekiben, azért (a Mcmuffin isteni, de a toast sem rossz). Havonta maximum 1-2-szer járok, de van, hogy ki is marad egy hónap.
2020. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Meki mellett van a munkahelyem, szeretném a kajáit, de kb havi egyszer ugrok be.
2020. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Évente kb max 3 v 4 alkalommal járok BK-ba.

Menüt szoktam venni, általában ebédre, és akkor jóllakok kb este 8-9ig.


BK-ban számomra finomabbak a burgerek.


Mekiben nyeszlettebek a burgerek(lehet csak nekem sikerült kifognom ilyeneket) , alig lakok jól vele, drágák.

2020. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Havonta párszor megyek a Burger Kingbe, leginkább mert megkívánom az ízét. Szerintem a minőségükhöz képes mindegyik nagy lánc drága, gyakorlatilag egy cukros-sós szénhidrátsokkot kapsz finom ízek mögé rejtve. Én egy whopper menü után nem sokkal megint éhes vagyok, minőségi, lassabban felszívódó ételnél ez nincs így.
2020. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Finom es kiszamithato illetve gyors a kiszolgalas. Sok helyen van, konnyen elérhető.
2020. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!