Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mitől olyan népszerű és...

Mitől olyan népszerű és zsúfolt a meki és burger king? Milyen sűrűn jársz?

Figyelt kérdés
Olcsónak nem mondanám őket, egészségesnek sem. Talán az a vonzó, hogy sokáig nyitva vannak (de napközben is sokan vannak), illetve elvileg mindenhol ugyanazt kapod.

2020. szept. 28. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ízlik, és szerintem sok más embernek is, ezért járnak oda nyilván. Viszonylag olcsó, gyors. Nem járok amúgy gyakran, én kisvárosban lakom, ahol nincs meki. Csak ha a nagyobb városban vagyok, az meg változó, múlt hónapban gyakrabban voltam, akkor úgy heti 1x mentem. De előtte meg hónapokig nem voltam. Átlagban úgy 2 havonta 1x.
2020. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Általában seģg részegen buli után, vagy másnaposan szoktam menni. Sokáig nyitva van, és kb mindenütt egyforma és túl sok meglepetés nem ér, és a kóla+krumpli kombó tuti megmarad bennem ellentétben az alternatívával ami általában a gyros/pizza/kínai.


Plusz egy évben egyszer napközben vagy pl utazáskor rámjön hogy valami gyors, zsíros, cukros de ízletes vackot kéne enni.


Nem mondanám hogy szeretem a mekit, nálam ez ilyen Stockholm szindrómás reakció, egyrészt bulihangulatom lesz tőle, másrészt emlékeztet a gyerekkori szülinapi zsúrokra. Kb mint az iskolai menza, ami 10-20 év távlatából már nosztalgikus, pedig hát jónak nem mondanám.

2020. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
63%

Mindkettőbe járok + KFC-be is.


A következő a véleményem:


Ízvilágban szerintem a Mcdonald's a legjobb továbbra is, de a vevőkhöz való hozzáállásban ők lettek a legszarabbak. Konkrétan szarnak arra, hogy a vevők mit akarnak.


1) Ha jól tudom még a koronavírusjárvány előtt kitalálta a Mcdonald's, hogy a Coca Cola kivételével csak zéró italokat adnak mostantól. Pl. Zero Fanta, Zero Sprite. Pécsen a 48-as téri Mekibe megkérdeztem az ott dolgozó mekis miért? Válasz: Egészséges életmódra váltottunk. Ez szemét húzás.


2) Pécsen ugye van 3 Mcdonald"s étterem, amiből az egyik Drive Meki. Koronavírusjárvány alatt bezárták mindhármat....és csak a Drive Meki autós része volt nyitva. Ezzel még nem is lenne gond, de most jön a csavar a történetbe, hogy a Drive részbe CSAK A BICIKLIS, MOTORKERÉKPÁRRAL, VAGY AUTÓVAL érkező vendégeket szolgálják ki mostantól. A gyalogos vendégeket meg nem. Ezen kívül lehet választani házhozszállítást (Netpincér Go). De az én címemre NEM szállítottak ki. Szóval egy darabig Meki nélkül maradtam.


Érdekes módon a Burger King + KFC is kiszálított (netpincér Go) a címemre.


3) Ez nem Magyarországon történt, hanem Németbe az öcsémmel a Mekibe (család is vele volt, én nem). Koronavírusjárvány alatt kidobták az egész családom a Mekiből Németországba, és közölték velük, hogy a járványhelyzet miatt csak 1 ember mehet be egyszerre.


A fentiek miatt felmerül bennem a kérdés: Mi lesz a Meki következő húzása? 203? valamennyibe majd műhúst raknak a Sajtburgerbe, és majd azt mondják, hogy a bolygó védelmébe teszik, mert környezettudatosak vagyunk. Ha az 1-es pontot meglépte képes lenne erre is.

2020. okt. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Évente párszor szoktam járni,talán évi 5x.
2020. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokszor járok
2020. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elfogadnék Szép kártyát, gyakran beugrok valamiért. Van, hogy csak egy fagyira, vagy olcsó burgerra. A menü már drágább lett sajnos, így azt már ritkán veszek, akkor már inkább egy nagyobb, extra b hamburgert veszek, mint hogy egy sajtburgert menüben 700-800-ért. Amúgy nekem ízlenek az ételek, mert nem is várok sokat tőle, csak ami reális ennyi pénzért és ilyen gyors kiszolgálással. Persze nem a kedvenc ételem, de néha jól esik és a Maestro burgerek közt ettem már igazán finom, extrább burgereket is.
2020. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
86%
Én nagyon szeretem a gyors kajakat, nekem nagyon izlenek. Általában akkor szoktam enni, ha az egyikhez közel vagyok. Külön csak enni nem szoktam több kilometert utazni.
2020. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jó, vagy rossz, az ízlés dolga. (Többnyire) gyors a kiszolgálás, és előre tudod, mit kapsz.
2020. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%
Vegetariánusként, és édességfüggőségről lejöttként kevés az esélyem náluk. Teát szoktunk inni havonta egyszer egy régiséges ismerőssel, mert neki a Boráros téri McDo jó útvonalilag.
2020. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!