Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek mi baja a volt a...

Szerintetek mi baja a volt a futárnak?

Figyelt kérdés
Tegnap felhívtam egy helyi éttermet, hogy szeretnék holnapra kérni egy ebéd menüt de csak akkor ha 11:30 előtt kitudják hozni. Mondták, hogy persze semmi probléma pont jó helyen is vagyok nálam kezd a futár 11 óra felé számítsak rá. Nekem 11:50-kor el kellett indulnom. Erre futár hívott 12 után, hogy itt az ebéd menjek le érte. Mondtam neki, hogy nem tudom átvenni mert már a városban sem vagyok. Erre elkezdett nekem "ugatni" mert azt a hisztit amit leművelt nem nevezném beszédnek. Azzal zárta, hogy "Jól van te b*** majd miattad biztos kib****k" itt raktam le a telefont. Az étterem pedig azóta nem veszi fel a telefont.

2020. okt. 1. 12:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
Köménymagos leves 15-perc.
2020. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Köszönjük, Emese. Legyél szíves még úgy legalább 10 minőségi (vagyis nem mirelit szr) ételt felsorolni, ami kész van ennyi idő alatt.

Ja nem kell, mert rohadtul nem releváns a kérdés szempontjából, a kérdező nem recepteket kért. Ahogy az sem, hogy itt személyeskedsz és olyanokban vájkálsz, amihez egyrészt nincs közöd, másrészt nem a kérdéshez tartozó infó.

2020. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Egyed akkor minden nap a köménymagos levesedet. Kapálózhatsz itt, ha a kérdező rendelni akar , akkor rendelni fog. Ahhoz se lenne közöd, ha felgyújtja a pénzét. Semmi közöd ahhoz sem, hogy miért nem főz.

Nincs neked valahol máshol dolgod?

2020. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Jártál már valaha étteremben ?

Ha igen, miért ?

Nem tudsz főzni ?

2020. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ezt így nézni.

Mindenki igénybe vesz valamilyen szolgáltatást.

Van aki ételt rendel, van aki 150 csatornás kábel TV-t.


Emlékszem még apám mesélte. Falun éltek és úgy döntöttek, hogy nagy városba költöznek.

A falusi nagymama aki egész életében a kútból húzta fel a vizet azt mondta apámnak, hogy meg vagy te őrülve, a városba akarsz költözni ?

Ott még a vízért is fizetni kell.

Mire fater megkérdezte, hogy fizetne e valakinek 30 Ft-ot, hogy minden nap felhúzza a kútból az aznapi vízmennyiséget ?

Mire a nagymama, naná, még 50 Ft -ot is fizetne.

Na , mama, nekem a városban 30 Ft-omba kerül a víz és csak meg kell nyitnom a csapot érte.

2020. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalabbaknak mondanám, hogy volt régen, amikor 30 Ft volt az egész havi vízszámla. :)

Kicsit elszaladtak az árak, azóta.

2020. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%
15-ős helytelen válasz azért jártam étteremben hogy olyat kóstoljak meg amit még életemben nem ettem és érdekelt hogy egy tanult szakács mit hozz ki belőle és ez volt a pisztráng pergamentben tejfölös erdei gombával . sajnálom azokat akik nem látnak tovább a köménymagoslevesnél szegényes konyha művészetük van .
2020. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Felhívtam az éttermet egy másik számról. Sunyítás volt csak meg hárítás, mind a 2 oldalon hibáztak szerintem. Csak próbára felhívtam megint a másik számmal őket. Azt se veszik fel már. Tudom egy hedonista pazarló vagyok, hogy nem akarok főzni hétköznapon. Viszont szeretek változatosan enni, nincs kedvem csinálni valamit és azt utána 3x azt enni vagy fagyasztgatni állandóan. Viszont boldog vagyok, hogy mások jobban tudják menedzselni az én időmet nálam.
2020. okt. 4. 13:52
 19/19 anonim ***** válasza:
19%

No, akkor kedves kérdező...

Ma porszívózás lesz a program, utána meg palacsintát sütsz.

:D

2020. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!