Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Macdonads-ban, mik azoka...

A Macdonads-ban, mik azoka kaják amikkel a legolcsóbban jól lehet lakni?

Figyelt kérdés

Mennyi az az összeg amiből jól tudtok lakni?

Miket vennétek 2000, esetleg 4000 forintból hogy nagyon jól lakjatok, és még finom is legyen....


Pl inkább Big Mac el lakjunk jól? vagy sima hamgurgerrel stb....

Ilyesmi véleményekre vagyok kiváncsi.



2020. nov. 22. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Én egy sima sajtburger menüt szoktam kérni kólával. Ha úgy érzem hogy extra éhes vagyok, akkor egy fagyit is veszek mellé.

Nem nagy terjedelmű étel, de annyi kalória van benne, hogy az elég kell legyen. (Egy sima kicsi sajtburger és kicsi krumpli 530 kalória, ehhez jön a kóla és a desszert...)

2020. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Én is így szoktam mint az első. Néha a fagyi helyett sajtburgert kérek.

Így bőven elég. 2 sajtburger és egy kis krumpli

2020. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

2 sajtbi menu, 2 spicey menu, +almas pite vagy fagyi. Ezzel jol lakok. Kb 2500ft.

De miota a Tacco szosz megszunt, atpartoltam a Burger K.hez.

2020. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

Ha jol akarsz lakni olcson, ne a mekibe menj.

Vegyel valami jo magvas, teljes kiorlesu kenyeret (rost) egy Nagy adag sonkaval (feherje) akar az ala tehetsz valami sajtkremet (feherje) meg egy kis zoldseggel (vitamin) oszt el vagy vele egesz nap, es meg fele annyit sem kellett fizetned erte, mint a mekiert.

Ha mindenkepp valamilyen etterembe mennel, akkor meg valassz egy normalis ettermet/Kifozdet/burgerest, 4000 forintert (plane ugy, hogy anyagilag nem feltetlenul engedhetned meg magadnak) ne a mekiben bohockodj! Ennyiert mar egy ultra meno, klassz helyen is jol laksz.

2020. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ibw4x ***** válasza:
55%

2000 ft

2 Big Mac

Közepes krumpli

Kis zero cola

2020. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
2 bigmac nekem es 1 a kutyának ... mindig ezt veszem: 2700,-Ft (meg sosem laktam jol, de hazaig pont eleg)
2020. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
2020. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
A krumlijuk szerintem túl sós, az egyéb édességük meg agyon van cukrozva. Nekem így csak a szendvicsek játszanak ott. A nagyobb drágább hamburgerek jobban laktatnak, de ugye drága is, meg azok szerintem nem is annyira finomak. Én pl sajtburger párti vagyok de abból ha 10et is megennék akkor se laknék jól, a big mac jobban laktat valamivel, de ízre szerintem nem olyan nagy élmény. Ha néha ott eszek akkor veszek pár sajtburgert és eszek azt, de csak az íze kedvéért. Ha nagyon éhes vagyok és laktató étel kell, akkor azért a pénzért amit ott elvernék annyiból már lehet nagy giros tálat venni, vagy pizzát. Azok tényleg laktatnak és olcsóbbak is. Mármint úgy olcsóbbak, hogy pl sajtburgerrel próbálnék jól lakni.
2020. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy sima sajtburger menüvel is jól tudok lakni. :)

De nagy kedvencem a Big Mac szendvics, a McRoyal szendvics, a Sertés McFarm, a Dupla Sajtburger, a Tripla Sajtburger, a Dupla Sajtos McRoyal. Jobban szeretem a marhahúsos és a sertéshúsos hamburgereket. Csirkehúsosat nagyon ritkán szoktam venni. A halasat is szeretem.

Közepes vagy nagy menüvel szoktam kérni és Coca-Colával.

Az új időszakos szendvicseket is mindig kipróbálom, azok is nagyon finomak. Most pl. ez a rókagombás rántott sajtos a nagyon-nagy kedvencem. :)

2020. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9. vagyok. Még lemaradt, hogy a sós sült krumplijukat is nagyon szeretem és a desszertek is jók. Most vannak újra ezek a Sajtos McRoyal szendvicsek. Ezek is nagyon finomak és laktatók. Sajtos McRoyal Bacon és Sajtos McRoyal Deluxe, érdemes kipróbálni őket. :)

Desszertek, legfinomabb fagyi sorrendben nekem a karamellás, dupla karamellás, epres, csokis. Az almás pite is jó. Van néha különleges sült krumplijuk is. És mennyeiek a különböző sajtfalatok. :) A szószok is finomak, ketchup, majonéz, fokhagymás majonéz.

2020. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!