Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit kaphatott ezért a futár?

Mit kaphatott ezért a futár?

Figyelt kérdés
Rendeltem pizzát. Mikor kihozta a futár, nem szoktam belenézni, csak mikor már elmegy és beviszem. Akkor vettem észre, hogy rossz pizzát hozott ki. Fölhívtam az éttermet, és szóltam, azt mondták, hogy szólnak a futárnak. Vissza is jött a futár, elnézést kért, nagyon sajnálta, azt mondta ez az első napja, látszott is rajta, hogy stresszes kicsit. Én nem haragudtam, én is voltam kezdő a munkahelyemen, tudom milyen érzés, ki lett javítva, megy tovább az élet. Viszont elgondolkodtam, hogy az ilyen tévedéseket a munkáltató hogy kezeli? Kap ezért valami "büntetést" a futár? Csak nem rúgják ki egy bakiért? Viszont másrészről meg valamit kell vonnia maga után, hogy erre azért figyeljenek oda a futárok, mert oké egy alkalommal megtörtént, nem dől össze a világ, de ha mindennapos lenne, én se örülnék neki és nem bíznék meg a futárszolgálatban és keresnék mást. Valaki aki dolgozott futárként, hogy kezelik az ilyen esetet, ha valaki összecseréli a címeket?
2020. dec. 25. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit.


(nekünk múltkor +1 pizzát adott, a párom gyorsan felhívta, visszajött, megköszönte és elment)

2020. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fog kapni. Max egy fejcsóválás, pláne az első napján.
2020. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Karácsonyi pénzt! 😀
2020. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A párom ételfutár, több helyen dolgozott már. Mindenhol kikellett fizetnie a tévedést. Az még előfordulhat ha jóban van a szakáccsal, hogy legyártja újra.
2020. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm futár. Nem kap ezért semmit, az ő benzinje bánja, ha újra kell mennie egy címre. Gondolom több pizzát vitt több címre, és neked nem azt vette ki a kocsiból, ami a tiéd volt, aztán ment tovább a következő címre, amikor utánatelefonáltak, hogy elrontotta. Neki épp elég büntetés, hogy vissza kellett mennie, és fogyott ezzel a benzinje.
2020. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!