Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy működik az érintkezés...

Hogy működik az érintkezés mentek kiszállítás?

Figyelt kérdés
Mos rendeltem kaját, rámentem az érintkezés mentes kiszállításra. Elsőn lakom, gondolom kapuzni fog a futár, és akkor utána már nem kell ajtót nyitnom neki? Ő tudni fogja, hogy tegye le az ajtóm elé? Hogy működik ez? Más csinált már ilyet?
2020. dec. 29. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Attól még átadja a futár neked, kikell nyitnod az ajtót, lerakja és megy. Nem fogja csak úgy az ajtód előtt hagyni, ne hogy más elvigye. Illetve bekell tartanod a 1,5 métert és maszkban lenned.
2020. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nálam mindig az volt hogy bekopog kinyitom az ajtót és vagy leteszi a földre vagy odanyújtja a hátizsákot vagy hordozót amiből kiveszem a dobozt. De legtöbbször simán csak átnyújtja így mint eddig is amikor online fizettem.
2020. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mezga Gezaban mindig ki kellett nyitni az ablakot amikor Kobuki kuldott valamit erintkezes mentesen :)))
2020. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk letette az ajtó elé, és bekopogott (vagy még azt sem). A leírásban megadtam hogy találja meg az ajtót.
2020. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!