Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van az, hogy sehol nem...

Miért van az, hogy sehol nem lehet minőséget kapni? Nálatok is ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Egy 19.000 fős településen élek. Egyszerűen nem tudok semmi normális minőségű ételt rendelni. A legtöbb helyen minden étel alapja a papír vékony csirkemell amit vagy kirántanak vagy tesznek rá mutató jelleggel valamit és iszonyat minőségű sajtot. A tészták mind ugyanolyanok. Eddig egyszerűen megoldottam mert főztem magamnak de jövő héten nem lesz sütőm. Egy ekkora város nem lenne képes eltartani egy normális éttermet?

2021. jan. 10. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#10 Jogos, ettem már pocsék pizzát én is. De talán ha egyszer kitapasztalja a kérdező, hogy melyik helyen jó a pizza, akkor feltehetően onnan a többi fajta pizza is nagyjából jó lesz.
2021. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
sutőt nemis szoktam használni mégis olyan kajákat eszunk hogy azt éttermekben nem találnál
2021. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!