Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért mindig csak a bunkó...

Miért mindig csak a bunkó vendégekre panaszkodnak, mi a helyzet a bunkó pincérekkel?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva én még elég kevés olyan esetnek voltam a tanúja, hogy a vendég bunkózott volna, ellenben a fordítottjának már sokszor.

Persze aláírom, vannak ritka bunkó emberek, de ugyanennyi bunkó pincér is van. Nem egyszer tapasztaltam, hogy vendéglátáshoz kb semmit nem értő, butácska fiatal lányok fejeket vágva, megjegyzésekkel veszik fel a rendelést, sőt olyan is előfordult már, hogy (ez mondjuk egy öreg tyúk volt) 2500-al kevesebbet adott vissza és miután ezt normális, emberi hangnemben szóvá tettem, szinte lekiabálta a fejem. Ismerősökkel is csomó hasonló történt, illetve saját füllel is hallom néha, hogy hogy viselkednek a vendégekkel néhányan. Vannak éttermek, amiket kifejezetten elkerülök az alkalmazottaik miatt.

Mert az oké, érthető, hogy fárasztó munka és elegük van, de minden munka az és aki nem képes tisztelettel beszélni a vendéggel, az minek megy vendéglátóiparba dolgozni? Ezen most kicsit felhúztam magam, mert csomó ilyen posztot látok, ahol a vendégeket szidják, holott magukba is kéne nézni néha. Nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?


2019. júl. 28. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
én ezért nem járok étterembe, 10-ből 9 pincér bunkó. Nem értem miért jó ez nekik, elriasztják a vendégeket és borravalót sem kapnak.
2019. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Akkor nekem eddig szerencsém volt.

Konkrétan bunkó pincérrel még nem találkoztam, volt ugyan köztük fásult, de az is udvarias volt.

2019. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

2-es: nyilván te normális helyekre jársz, a kérdetö illetve az elsö meg nem. Valószínü, hogy ök olcsón akarják megúszni az éttermet, és csodálkoznak, hogy nem megfelelö a szint.


Én még soha nem találkozatam bunkó pincérrel, a legkevésbé pozitív egy-egy kezdö néha, aki kicsit ügyetlenebb.

2019. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

#3

2-es vagyok

Hasonló gondolataim voltak nekem is.

2019. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Kisebb nagyobb módosításokkal, de gyakran kiírja. Unalmas.

És nem igaz.

2019. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, soha nem írtam még ki ezzel kapcsolatos kérdést, csak ma láttam egy facebook posztot, nem tudom pontosan mit, de a vendégekről volt szó lekezelő stílusban, ezért jutott eszembe. Meg mi nem igaz? Az, hogy ilyen tapasztalatai vannak sokaknak?! Ezt nem lehet megcáfolni.

Egyébként az való igaz, hogy drágább helyeken nem sűrűn fordult még elő ilyesmi, de nem járok gyakran ezekre a drága helyekre. Átlagos éttermekbe szoktam, ahol minőségi az étel. Csak a vendéglátók nem:) Amit még megfigyeltem, hogy vidéki városokban vannak ezek a bunkók főleg, Bp-n nem sokkal találkoztam még. Na mindegy, nem olyan fontos kérdés, remélem jobb lesz attól az életük, ha beszólnatnak a vendégnek.

2019. júl. 28. 20:59
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Én sem találkoztam még bunkó pincérrel, pedig rendszeresen eszem étteremben.
2019. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
2 avi, 10-ből 9 bunkó. itt lőttél mellé, azt hitted neki állunk szidni őket.
2019. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Persze persze, a pincérek sosem bunkók, főleg ebben az országban. Hogyne.
2019. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
"Átlagos éttermekbe szoktam, ahol MINŐSÉGI AZ ÉTEL." LOL. Ez a mondatod nagyon tetszik.
2019. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!