Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Mo-n február 1-én pár vendéglátóhely ki fog nyitni helyi fogyasztásra? Mire számíthatnak?

Figyelt kérdés

Fb-n olvastam.

Meghívó a tevékenység felfüggesztésére, plusz büntetés stb?

Arra hivatkoznak, ha egy bevásárlóközpontban zsúfoltan tolonghatnak egymás mellett 1-2 cm-re az emberek, akkor egy étteremben ha min 1,5 m-re lennének az asztalok az miért veszélyesebb.

Én értem az élni akarást és megértem aki nem hisz a vírusban, csak sajnos itt a civilizált társadalomban vannak törvények.

Személy szerint pozitív kezdeményezésnek tartom, csak lehet balul sül el.



2021. jan. 23. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek velük, és támogatom. Jelenleg az éhenhalás fenyegeti a vendéglátósokat, ennél rosszabb nemigen lehet semmi. Ígéreteket kaptak sokat, valódi segítséget nem. Ha a focimeccsen nem gond tízezer ember, akkor egy kávézóban se legyen tíz vendég.
2021. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Teljes mértékben támogatom!
2021. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
62%
Jol teszik!
2021. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Kövezzetek meg, de én tényleg nem értem mi ez az újranyitási hiszti amikor most is nyitva lehetnek a helyek (csak beülni nem lehet)
2021. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen, utolsó... De nem az a vágya mindenkinek, hogy habdobozból egyen, meg papírpohárból igyon az étterem előtt. Mire hazaviszi, meg kihűl, nem marad friss ropogós, mondjuk egy rántott hús... Főleg télen. Nem minden étteremben megy a kiszállítás sem. A kocsmák meg egyenesen csődbe mennek. Aki kocsmázik, annak nem az azért megy, hogy beüljön, lerészegedjen, a sorstársakkal, pultosokkal beszélgessen egy pár korsó sör meg feles melett. Hiába gáz, az ital eléggé megy még mindig Magyarországon. Ezek a kocsmárosok mit csináljak?

Én is megértem, aki újra nyit. Lest, ami lesz.

2021. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Minden vallakozas engedelykoteles. Jelenleg nincs senkinek engedelye leulos kiszolgalasra. Mi a kovetkezmenye ha megis? Bezarjak az uzletet es megbirsagoljak a tulajdonost. Ez ennyire egyszeru! De ezt minden vallakozo tudja ... tehat nem lesz ebbol semmi.


Amugy is hiaba nyit ki, normalis vendeg ugy sem ul be ilyen helyre ... es amugy is rendori intezkedes mellett nem hinnem, hogy akadalymentes lesz a kiszolgalas :)


Ez az egesz akcio mar megint csak arra lesz jo, hogy az ellenzek pattoghasson es az ellenzeki medianak legyen mirol hirezni.


Vegul jo lenne mar felfogni ... aki a regnalo kormany hatalommal gecozik, meg sosem jart jol!!!

2021. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Milyen erdekes idaig azt szajkozta mindenki, hogy lecsovesedett. Most meg is mindenki vendeglato helyre akar menni falatozni :) Mint ha eddig is oda jartak volna?! :)


Azt se felejtsuk mar el, hogy volt mentocsomag a vallalkozasoknak ... ha ennek ellenere is lazadoznak, akkor majd vissza kell fizetni kamatostul amit tamogataskent kaptak, plusz egy kis birsagot is fognak kapni a nyomatek kedveert.


Meg aztan nem olyan feledekeny a hatosag ... ratudnak szallni a vallalkozora es akar mikor megnehezitik az eletet.


Hajra, csinaljak csak ... :)))

2021. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha tul sok lesz a lazadozas, akkor a virus mutaciora hivatkozva teljes kijarasi tilalmat fognak elrendelni ... es akkor cummi lesz mindenkinek, nem csak a vendeglatosoknak.
2021. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Godenynek is milyen nagy pofaja volt ... mostanaban valahogy meg is nyugalom van :P
2021. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Senkivel se tartom másabbnak ezt a jogszabályt, mint a kreszt, az szj-törvényt vagy a ptk-t. Jól néznénk ki, ha az alapján tartanánk be őket, nekünk mi előnyös és mi nem.
2021. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!