Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Mo-n február 1-én pár vendéglátóhely ki fog nyitni helyi fogyasztásra? Mire számíthatnak?

Figyelt kérdés

Fb-n olvastam.

Meghívó a tevékenység felfüggesztésére, plusz büntetés stb?

Arra hivatkoznak, ha egy bevásárlóközpontban zsúfoltan tolonghatnak egymás mellett 1-2 cm-re az emberek, akkor egy étteremben ha min 1,5 m-re lennének az asztalok az miért veszélyesebb.

Én értem az élni akarást és megértem aki nem hisz a vírusban, csak sajnos itt a civilizált társadalomban vannak törvények.

Személy szerint pozitív kezdeményezésnek tartom, csak lehet balul sül el.



2021. jan. 23. 10:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, bocw
2021. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ezzel az a legnagyobb bajom, hogy igazságtalan előnyre tesznek szert azokkal a helyekkel szemben, akik a játékszabályok szerint játszanak, szóval remélem, ezért is megbüntetik őket.
2021. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Ugy csinálnak mintha Europaban mashol nem lenne hasonlo zarlat..


Vagy mit akarnak a vendeglatosok? Az egesz bevetelkiesest teritsek meg nekik? Sot meg az elmaradt profitot? Ok meg uljenek otthon aztan szamolgassak a munka nelkul megszerzett penzt? Teljesen kielegito ez a mennyisegu segitseg amit kaptak, jarulekelengedes, fele ber stb.


En amugy is azt mondom, tul sok a kocsma. A mi 10000es varosunkban van vagy 20 kocsma. Van olyan resz, kb 1hektaron belul(100x100m) hogy 5kocsma vagy beulos hely van(nem étterem). Mi a loszrnak? A fele allandoan tulajt cserel mert nem megy..

2021. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!