Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ételfutárok, volt hogy megboss...

Ételfutárok, volt hogy megbosszultátok a borravaló hiányát?

Figyelt kérdés
sokszor hallottam hogy nem érdemes filléreskedni mert következőleg érhet "meglepés". a másik oldal beszámolói érdekelne, futárok, kiszállítók, volt hogy tényleg beleköptetek vagy megbosszultátok valahogy ha nem borravalózott valaki? akiben van annyi hogy leírja
2021. jan. 29. 17:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
35%
Utólag hogy?
2021. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Mai világba senki nem reszkírozza meg az állását ilyen miatt, sőt, beleköpni ételbe, ha az látszik, akkora nébih pert akaszthatnak a cég nyakába, hogy nem hogy kirúgják a dolgozót de még tömeges egészség veszélyeztetés vétsége miatt is felelnie kell.


Amúgy meg teljesen eltűnőben van a borravaló, kezd mindenki hozzászokni, azontúl meg rendesen felszámolják mindenhol a viteldíjat, szóval merem remélni hogy nem ezt a proli korszakot éljük már hogy ilyen pitiáner bosszúhoz folyamodjon bárki is.

2021. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. kisebb helyeken lehet jobban megjegyzik, vagy ha túl sok a rendelés egyvalakitől idővel
2021. jan. 29. 18:01
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem miért kell lepontozni az őszinteségért?

Mondjuk, nem érdekel. Nekem nem lesz rosszabb attól, ellenben veletek, akik rendeltek. 🤓

2021. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Egyértelmű provokáció a kérdés. Aki leírja, hogy miként bosszult meg egy ilyet, azt gyűlölet éri. Aki meg ellenzi ezt a viselkedést, azt isteníti a nép.

#5 nem kellett volna bedőlni ennek az olcsó trükknek :)

2021. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nem bosszulom meg. Mindenki eltudja dönteni, hogy ad-e, vagy nem. Én pizzafutárként dolgozom, eddig a legtöbb, amit kaptam 1200Ft. De most ha nem adnak, azzal se vesztek semmit.
2021. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. nem provokáció a kérdés! egyszerűen kíváncsi vagyok, itt le lehet írni névtelenül. én régebben sokszor kicentiztem, most sem vagyok nagy borravalós, bár nem is rendelek sokat. köszönöm mindenkinek a válaszokat
2021. jan. 29. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Szeretnék ismét gratulálni a kulturális hiányosságotokhoz, hogy nem tudtok különbséget tenni a provokatív válasz és a pozitívokra koncentráló válasz között!
2021. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Hogy a viharba ne lenne provokatív a kérdés!

A gyűlöletet keresed és a rosszakarósra vagy kíváncsi. Miközben tudod te is, hogy azok, akik színt vallanak, meg lesznek itt kövezve. Ezt hívják manipulatív provokációnak.

2021. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem, nem keresem. megkérdeztem valamit ami érdekel. és ha rajtam múlik nem kövezek senkit. leállíthatod nyugodtan ezt a támadó megítélést :)
2021. jan. 29. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!