Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol szoktatok ebédet rendelni?...

Hol szoktatok ebédet rendelni? (interfood, cityfood, egészségkonyha, stb...)

Figyelt kérdés
Szüleimmel az egészségkonyhánál rendeltünk, de úgy érzem ugyanolyan ételt megkapnék máshol olcsóbban pl. a cityfoodnál. Most hogy egyedül élek gondolkozom a váltáson. Ti honnan rendeltek?

2021. márc. 11. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
E-food.
2021. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :-)

Még egy kérdés eszembe jutott: miért pont onnan rendeltek ahonnan rendeltek? Budapesten rengeteg ételszállító cég van, de nekem mind ugyanolyannak tűnik. A bőség zavara. :-D

2021. márc. 11. 13:52
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Sehonnan. A diétám miatt nem rendelgethetek, kizárólag jelölt, 100% glutén-tiszta éttermektől - de mivel már ott is jártam pórul :( -, így magamra főzök.
2021. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as: Az egészségkonyhánál van diétaszűrő és glutén mentes ételek. Persze ha komolyan érzékeny vagy a gluténre akkor mindenképp érdemes átolvasni mi van az ételekben mert a diétaszűrő nem vmi jól működik (azért kicsit megkönnyíti a szórtírozást).
2021. márc. 11. 14:26
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Sehonnan. Itthon a konyhánkból.
2021. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5: Hoznál kaját nekem is? :-)
2021. márc. 11. 14:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. 🙂

5-ös voltam.

2021. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Interfood. Mert változtatos a menü, stílusban és konkrét receptekben is, sok más céggel ellentétben.


Amikor fogyókúráztam, gond nélkül tudtam diétás főételeket találni, de a megszokott magyaros ételeket is kínálják, paleo, vega, vad, stb. mellett.

2021. márc. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, érzékeny vagyok.


Diétahiba: egy! pici, kisujjkörömnyi galuska (véletlen): egy napig felegyenesedni nem tudtam a gyomorfájdalmaktól, aztán pedig azt hittem, meghalok, olyan fájdalmas-görcsös hasmenést okozott.


Sz.al, ha nem tudok 100% tisztán enni, akkor inkább elnyammogom a kekszemet, szenyát, vagy csomagolok itthonról hidegen is ehető főtt ételt pl rizs, tésztasaláta...

2021. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Cityfood, Interfood.
2021. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!