Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyek a legjobb termékek a...

Melyek a legjobb termékek a Mekiben szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hamburgerből nekem most a kedvencem a maestro sea sebastion. Még csak nemrég jött ki, de nekem máris a kedvencem lett, imádom a tengeri dolgokat. Szintúgy bejön a garnélás sali is, ez is újdonság. Desszertekből pedig a kitkat rubys mcflurry a kedvencem
2021. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Csapvíz. A többi hulladék.
2021. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Sajtburi örökké egyik kedvencem, de soha nem szabad a belsejébe nézni! 😂

Nem járok gyakran mekibe, egy évbe talán 3x, így nem ismerem a neveket. Van egy csípős hamburger, azt is szeretem.


Viszont van egy borzasztó undorító : mák van a tetején és tele van nyomva majonézzel, az egy hányadék

2021. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
A klasszikusak. Kóla, sajtburger, hasábkrumpli, ketchup, esetleg fagyi.
2021. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
A krumplija a legjobb a Mekinek. Amúgy szerintem a normál burgereik nagyjából hasonló szinten vannak, dupla sajtburger, McChicken, Big Mac, McRoyal, ezek mind jók, de egyik sem kiemelkedő. Desszerteket én nem szoktam ilyen helyen enni.
2021. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Epershake. Az ízlik a legjobban a konkurenciával összehasonlítva. Más termékéért nem vagyok oda.
2021. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Big Mac amit szeretek :)
2021. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

#3 vagyok

Szegény hasábkrumplit kihagytam, az is az egyik kedvencem, csak úgy, minden nélkül, csak a krumpli

2021. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Amikor eredetileg kijöttek a Goosey Gustavval, nem volt jobb vétel annál evör. Azóta érezhetőem olcsósítottak rajta valamelyest, de még mindig jó.


Állandó kínálatból a Filet-o-Fish, ami meglepően jobb ízű szimplán, mint duplán.

2021. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Nuggets és a BigMac
2021. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!