Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kiszállításnál ki szoktam...

Kiszállításnál ki szoktam nyitni az ételt és megtapogatom forró-e, van-e benne hajszál vagy oda nem illő dolog. Legutóbb a futár ezt nem várta meg és elkezdett obégatni hogy fizessek. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szerintem nem az.

Fizetek egy szolgáltatásért, ételért. Természetesnek tartom hogy átvizsgálom mit kapok.

Ez olyan földöntúli dolog?

Más rá se néz mit kap a pénzéért?



2021. aug. 15. 17:50
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Jól van...

IGAZ, a kérdéseimre senki sem válaszolt.

Csak a köpködés, a beleverés megy meg az hogy én vagyok a hülye.


Persze a KÉRDÉSre nem érkezett válasz. (26)

2021. aug. 15. 21:54
 32/35 anonim ***** válasza:
94%

A kérdésedre a válasz: igen, normális, ha óbégat. Vedd át, fizesd ki, adj borravalót, ha akarsz/tudsz, és engedd dolgára..


Jut eszembe, arra még nem gondoltál, hogy azért kapod a kajádat hidegen, mert az előtted lévők is feltarják a szőr és a szar vizsgálatával a futárt?

2021. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

"azért kapod a kajádat hidegen, mert az előtted lévők is feltartják "


Na igen...

Meg azért mert ezt eljátszod vagy 2-szer, harmadik alkalommal automatikusan a sor végére tesznek, mert úgy vannak vele, a zakkant úgyis sokat tököl, meg akadékoskodik, úgyhogy előtte kiszórjuk az összes címet, hogy a többi ne kerüljön hátrányba 1 miatt.

2021. aug. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyes eljárás, hogy kifizeted amit rendeltél, én eleve rendeléskor kifizetem és nem a futárnak. Majd ha utána otthon valami nem tetszik akkor az étteremmel, woltal,.. veszem fel a kapcsolatot, hogy hideg, nem az amit kértem, volt benne valami stb. és ők jóváírják vagy kompenzálnak nyilván a problémától függően. Ehhez az egészhez a futárnak konkrétan semmi köze nincsen, ha valami nem tetszik akkor nem fogja visszavinni az ételt és nem tartozik a hatáskörébe, hogy elengedje a tartozásod.
2021. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Renegeteg vàlaszt kaptàl a kérdésedre! Neked csak azért nem tetszik (és ezért fel sem fogod), mert NEM veled egyetértőek, a hàzhozszàllitàs ocsárolò kommentek érkeztek.

Alapbòl tévedésben élsz ezzel kapcsolatban és olyan sötét vagy, hogy felfogni se vagy képes miért nincs igazad.

2021. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!